Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes, hogy mindig én legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes, hogy mindig én legyek az okosabb?

Figyelt kérdés

Nem egyszer veszítettem el potenciális csajt, mert nem keveredtem feleslegesen vitába más emocionálisan értetlenebb pasikkal, így sajnos, hogy mindig a csajra bízom a választást, hogy a vitát a kanokkal elkerüljem, gyakran a másik "vaddisznó" személyiség szerkezetű férfi győz, mert az pofátlanabb sóz szerint.

Helyes, hogy mindig én legyek az okosabb? Néha mintha ez a sok értelem megfeküdné a gyomrom és, jönne, hogy harcoljak akkor is ha lehet össze kell verekednem az illetővel, - ami non szensz lenne - racionálisan nem látom értelmét, "küzedeni" a csaj kéne válasszon elméletileg.

Értelmes érett hozzáállással mindig veszíteni fogok? Arról van szó, hogy a csaj engem is bír, de mindig a "vaddisznóval" megy el végül.

24/F


2016. márc. 25. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, keress egy hasonló kategóriájú csajt, mint te, intelligenciát tekintve. Természetesen ne süllyedj le a vaddisznó szintre, és mondom..szerintem rossz helyen keresgélsz, semmi baj veled.
2016. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is azon az állás ponton vagyok, hogy nem kéne le alacsonyodnom arra a szintre. Igazad van, értelmes, érettebb csajt kéne találjak.
2016. márc. 25. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem tudom értelmezni a kérdést, valahogy az én köreimben nem szokás, hogy egy nő egyszerre több vasat tart a tűzbe, és a férfiaknak "harcolni" kell érte. Mifelénk ha valakinek van esélye, akkor neki (és csak neki) adunk biztatást, és a pasik erőfitogtatását kiröhögjük.

Az a gyanúm, hogy nem a megfelelő körökben próbálkozol...

2016. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, ez érdekes, mert eddig 4 csaj volt in a row-ba akik több vasat tartottak a tűzben és kiestem :(
2016. márc. 25. 14:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez az utóbbi csaj három vasat is tartott és mindhármunkkal flörtölgetett és találkozgatott is és pislogtam, mikor látom, hogy a másikkal flörtölget facen, közbe meg nekem írta, hogy megkóstolgatna... talán valóban nem a megfelelő csajokkal kezdtem.
2016. márc. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!