Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csak egyetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak egyetlen egy lánnyal tudok őszinte lenni? Aki régen szerelmes volt belém (nem tudom most igen) és pont olyan lánnyal aki ugyan olyan mint én?

Figyelt kérdés
Tetszünk mindketten egymásnak s van hogy perverz leszek vele. Tetszik benne hohy soha nem sértődik meg hanem vicces. Facen annyira őszintén beszélünk de élőben olyan idegesek vagyunk mindketten hogy alig beszélünk. Mondjuk én talán kicsit bátrabb vagyok de meghülyülők ha a közelemben van és amikor babrálja a haját meg az a kis gödröcske az arcán. Nem tudom nem nézzni. Milyen érzés ez?

2016. márc. 25. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Emese, menj szépen aludni.
2016. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most miért nem lehet normálisan válaszolni?
2016. márc. 26. 00:10
 3/4 anonim ***** válasza:
A többi csajra csak "másodlagosként" tekintesz, mert ők nem érdekelnek annyira (mint pl szerelmed) és nem is érdekelnek téged annyira, meg hát gondolom, hogy a másikkal annyira hasonlítottatok, hogy ő szinte látta a lelkedet, ha belenézett a szemedbe, tehát úgyis észrevette volna, hogyha kamuzol, tehát nem volt értelme kamuzni, plusz lehet az is, hogy bátortalan vagy, és nem mered felvállalni a valódi gondolataidat, nem mersz megnyílni és félsz kimondani, amit gondolsz, mert félsz, hogy sérülhetsz miatta, ha valakivel a te véleményed nem egyezik, belédköthet és bánthat, ezért inkább nem is tárod fel a valós érzelmeid, valós gondolataid akárkinek, ővele meg olyan bizalmas volt a viszonyod, őt nagyon szereted/tted, és merted annyira közel engedni magadhoz, hogy felvállald előtte magad, meg biztos voltál és megbíztál benne, mert csak az lett volna veled, aki tényleg szeret.
2016. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy érdemes e kialakítani egy kapcsolatot vele. Volt pár komoly kapcsolatom au utobbi másfél évig tartott és egyszerűen kihűlt a kapcsolatunk. De ez a lány más. De nemtudom hogy érzek e többet mint barátságot és hogy szerelmes tudnék e lenni belé. Megbántani meg nem akarom. Kavarásba meg tudom hogy nem lenne benne
2016. márc. 26. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!