Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mindenkihez képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mindenkihez képesek vonzódni?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani olyat egy férfitól, hogy nem kéne neki egy csúnya csaj hosszútávra, de egy éjszakára megfelelne. Vagyis képes nemi izgalmat érezni iránta, akkor is ha nem jön be neki külsőre. Míg egy lánynál pont fordítva van. Egyéjszakás kalandra biztos csak nagyon dögös pasi kell, viszont hosszabb távra egy csúnyácskább is megteszi, akihez később talán megtanul vonzódni. Vagy nem, és akkor jön a szokásos fáj a fejem kifogás.

Ha ezt nézzük, a férfiak sokkal jobb helyzetben vannak, nem? Mert ők nem kerülhetnek olyan helyzetbe, hogy taszítja őket a párjuk, ezért képtelenek a szexre vele (vagy legalábbis élvezni is azt). Szerintetek ez így igaz?


2016. márc. 26. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez így van mi tudunk nagyon kötődni valakihez külsőtől szinte függetlenül is. Igaz kell hozzá egy érett gondolkozásmód szóval tini korban ritkán jellemző.
2016. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság. Nekem lett volna lehetőségem lefeküdni egy lánnyal, de annyira nem vonzott, hogy fel sem állt rá. Nyomult, ő akart lefektetni engem. Kell, hogy izgasson a nő látványra is, nem csak a lyukat nézem. 26/f
2016. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ők nem kerülhetnek olyan helyzetbe, hogy taszítja őket a párjuk, ezért képtelenek a szexre vele"

Ez olyan brutálisan megborult gondolat, hogy ihaj.

Amúgy igen, sztem jobb helyzetben vagyunk, de inkább a képlet többi apró összetevője miatt.

Ami biztos, hogy a régi rend és erkölcsök már nem annyira kötnek, agy a nő egyféle olcsóbb árucikkhez kezd hasonlítani. Ez magával hozza azt, hogy egyszerűen nem éri meg lekötni magad, de ahhoz, hogy mégis megtedd(férfiként), hát tényleg valami hatalmasat kell produkálni szegény lányoknak.

Gondolom idővel kialakul újra valamiféle egyensúly, de a jelenlegi 20 alatti lányokat nagyon sajnálom a jövőjük miatt. Nekik rettenetesen nehéz lesz majd.

2016. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Persze lehet hogy egyeseknek rendkívül alacsony az ingerküszöbük, és rámozdulnának bármilyen bányarémre is, de sokan azért nem adják ennyire alá. Többször volt már olyan, hogy felajánlkozott olyan csaj, aki abszolút nem jött be, és inkább passzoltam, megt nem volt gusztusom hozzá...
2016. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy nem mindenkihez vonzódnak, viszont randin ha esetleg nem jön be a nő, akkor egy kicsit megjátszák magukat, hogy legalább jól érezzék magukat mindketten egy kicsit.
2016. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alap, hogy tetszen a másik, inkább a személyisége fogja eldönteni, hogy mire lesz jó.
2016. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de hosszabb távra se kéne csúnya férfi, olyan alapon, hogy hát majd később talán vonzónak tartom :D Alap, hogy csak olyannal jövök össze, aki tetszik.
2016. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VirágésBence ***** válasza:
Elég nagy általánosítás, de lényegében igaz, itt jön ki a két nem közötti érzelmi és szexuális különbség.
2016. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lótúrót. :D
2016. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!