Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás lányok ti összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás lányok ti összejönnétek kétkezi munkással vagy csak diplomás férfival?

Figyelt kérdés
pl. egy autószerelővel
2016. márc. 26. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem van diplomám, páromnak nincs.
2016. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
igen, de 200e felett keressen
2016. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Exem ügyvéd én meg mezőgazdasággal foglalkozom. Nem ezért mentünk szét, és a mai napig jóban vagyunk.
2016. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Volt autószerelő exem, de sajnos nagyon másképp álltunk az élethez.
2016. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze, az ész nem a diplomán múlik.
2016. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mégis a társkeresőkön sokan írják hogy csak diplomás...
2016. márc. 26. 17:07
 7/15 anonim ***** válasza:

En diplomás vagyok és szerettem volna hozzám hasonló gondolkodású, hasonló dolgokon átment stb párt, akit évekik úgy fogalmaztam meg, hogy "diplomást".

A páromat munka során ismertem meg.

Már az elejétől tudtam, hogy vezető, és hogy járt egyetemre.

Később összejöttünk és ezután tudtam meg, hogy az egyetemet nem fejezte be, de nem érzem másnak. Valamint emellett szerelő is.


A diplomást inkább ilyen értelmiségi vagy nem eldontésére használják. Jó példa erre az a társkereső oldal amit "diplomásoknak" csináltak.

Ezzel persze azt akarták elérni, hogy a sok agyatlan izompacsirtát el lehessen kerülni stb.

2016. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen okos, művelt, értelmiségi. Nem feltétlen jelenti ez a diplomát, de azért ez inkább jellemző arra aki felsőoktatásban végzett, mint akinek szakmája van.


Unokatesóm rendkívül intelligens, okos, művelt, de nincs diplomája. Elkezdte az egyetemet programozó matematikusként, végül nem fejezte be. Helyette külföldre ment és saját cége van kint programozóként.


Szóval persze..nem feltétlen kell diplomásnak lenni.

2016. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8. Válaszoló véleményével egyet értek. Nem a papír számít, de tény, hogy jobban el tudok beszélgetni és több értelmet fedezek fel a diplomás vagy tanult embereknél mint a szakmunkások között.
2016. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8-Aas nagyon jól összefoglalta, amit 7-esként próbáltam leírni.
2016. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!