Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek a horoszkópban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a horoszkópban?

Figyelt kérdés

Nem a napi jslatokra gondolok hanem hogy van egy általánosságban jellemezhető tulajdonsága mindegyik jegynek..

Összeillőség szempontjábol stb ti mit gondoltok ?


2016. márc. 27. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezek kitalált dolgok,csak hogy pénz keressen sok ostoba emberen
2016. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
pénzt keresnek sok babonás buta,manipulált embereken ,akik ezt el is hiszik
2016. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Titusztitusz ***** válasza:
95%
Gyerekként énis elhittem a materialista agymosást, miszerint az asztrológia ostobaság, de aztán felnőtt fejjel véletlenül a kezembe került egyszer egy asztrólógiai jegyekkel foglalkozó könyv...Aztán csakúgy kíváncsiságbol beleolvastam az én jegyem leírásaiba, és még a lélegzetem is elakadt, annyira pontosan ült rám az adott jegy jellemzése...Gyorsan átnéztem a családtagjaim jegyeinek a jellemzését is, és azok is szinte kivétel nélkül ültek az illetők természetét illetően...Na...Azóta nagy híve vagyok énis az asztrológiának, a materialisták sápítozásaira meg azt szoktam mondani hogy:Elmennek a bús pi...ba...A TÉNYEK TÉNYEK, a jellemzések szinte pontosan ülnek minden jegyre, aztán a jelenségre akár van "tudományos magyarázat", akár nincs, az asztológia VALÓS megállapításokat tartalmaz túlnyomó többségében mindig...És összeillőség tekintetében is szinte mindig bejön a jegyek prognózisa a megfigyeléseim szerint...
2016. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Blade Bone ***** válasza:
Én hiszek benne, de nem teljesen, mert hát az butaság. De pl megfigyeltem már, hogy egyszerűen bizonyos emberekkel még ha nagyon akarom se tudom megtalálni a közös hangot, hiába tudunk normálisan beszélni, akkor sem jó. A meglepő ebben csupán annyi, hogy a horoszkóp alá is támassza mindezt. Kivétellel hosszú távon még nem találkoztam. Szerintem ez a lényeg, mert rövid távon bárkit elviselek.
2016. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én hiszek benne, az enyém nagyon rám illik
2016. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5 -ös ! hogy hihetsz abban? mikor több millió emberre nem vonatkozhat úgyan az a dolog amit írtnak egy csillagjegyben
2016. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6 miért ne vonatkozhatna? akik ugyanabban a periódusban születtek sok hasonlóságot mutatnak személyiségben.. nem mindenki ugyanolyan de rengeteg dolog egyezik és szerintem ez nem véletlen
2016. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amikor kitalálták az asztrológiát, komoly tudományos alapja volt, azóta pedig sokat változott a bolygók állása. Nem hiszek benne, de néha elolvasom azért.
2016. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Biztos van alapja.

Nemrég kíváncsiságból megnéztem hogy milyen csillagjegyű pár illik rám és azt ajánlotta, amilyen a párom. Volt egy másik csillagjegy is, ami picivel erősebb, és tényleg érzek apró hibákat a kapcsolatban.


Úgy ahogy a személyiség tesztek is. Mintha rólam írták volna.


Ezek nem légből kapott dolgok. Van alapjuk.

2016. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Titusztitusz ***** válasza:
8-as...EGY dolog biztos:Az asztrológia megállapításai KÉTSÉGTELENÜL jó jellemzéseket adnak az adott jegybe tartozó illetőkröl...EZT A TÉNYT felesleges és értelmetlen dolog elvitatni...A többin viszont lehet vitatkozni...Pl. azon hogy ennek a módszernek a hátterében valóban a "bolygók-csillagok" hatása áll-e? Szerintem nem feltétlenül ez lehet a lényeg, könnyen lehet, hogy a bolygók csak VÉLETLENÜL kerülnek a képbe, véletlen egybeesésként, de valójában valami más hatás alakítja ki a jegyek jellemvonásait...Szóval ne ragadjunk le azért mereven a "bolygóknál"...Ki tudja azt, hogy valójában mi okozza az érdekes egybeeséseket? De a tény az TÉNY, és ez a lényeg...És a többi meg csak duma...
2016. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!