Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hónapja megismerkedtem egy sráccal, a második randiig minden tökéletes volt, aztán kijelentette, hogy nagyon tetszem neki, de nem érzi, hogy ebből több is lehetne...Ezek után még mindig keresett, hívott telefonon és írt nekem chaten, majd mondta, hogy találkozzunk, ami nagyon jól sikerült, nem feküdtünk le, de csókolóztunk meg hasonlók. Már több mint egy hónapja lemondja a talikat, még akkor is ha pont ő hív fel hogy találkozzunk, sokszor flegma és változtatja a stílusát, negatív kritikákat mond rólam, amiket eddig felsorolt pozitívumként.. volt hogy pár napig nem írtam neki, hogy megnézzem mit reagál, folyamatosan keresett, ha én nem írok neki ,max 2 napig kell várnom és ő tuti ír vagy hív telefonon..Tehát mindig keres, beszólogat nekem, nem akarja megszakítani a kapcsolatot, de közben meg lemondja a talikat. Elég gyerekesnek látom ezt az egészet, de mégis érdekel, hogy ezt miért csinálhatja.. ? Amúgy a srác 21 éves.

20/L


2016. márc. 27. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni, de lehet,hogy azexre megy. Látja, hogy nem adod meg magad könnyen. Én nem is kezdenék ilyen sráccal akivel már az elején probléma van,,mert aztán a későbbiek folyamán még milyen lesz?

Nekem volt egy barátom,,szintén flegma volt néha,, csak ugy átkattant neki, hangulatváltozásai voltak,kritizált..később annyira elfajult a dolog,hogy fenyegetőzött még bevásárolni sem hagyott elmenni,,azt felelte nekem délután ,hogy majd reggel eszel.. ( kollégiumba voltam ő meg otthon )

fenyegetőzött,hogy megöli magát..stb

2016. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a szexre *
2016. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de ha csak a szexre menne, már rég lefeküdhetett volna velem, de pont az van, hogy lemondja a talikat.. de köszi a választ :)
2016. márc. 27. 21:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!