Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen kínos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen kínos a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, amit ő is nagy valószínűséggel sejt.Ismerjük egymást futólag, volt hogy vele szemben jöttem és mindketten néztünk egymásra én azt vártam ő köszönjön és szerintem ő is ezt várta.Néha köszönünk amúgy egymásnak.Néha észreveszi ha figyelem, akkor általában elkapom a tekintetem.Volt olyan is hogy végigmért a tekintetével és néha észreveszem hogy néz mikor nem figyelek rá.Teljesen ideges vagyok ha a közelemben van, majd kiugrik a szívem a helyéről.Tudom hogy beszélgetnem kellene vele és megismerni.De mivel szűrhetem le hogy bejövök e neki, vagy csak azt nézi hogy nézem e?
2010. ápr. 4. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Több lehetőség is van.

1.Lehet a fiú félénk,még nem volt barátnője,vagy esetleg 1-2 akik csúnyán elbántak vele és ezért most fél a visszautasítástól.Ebben az esetben nem ad egyértelmű jeleket,ne is várd hogy megszólítson,randira hívjon.Neked kell közeledned felé és éreztetned vele hogy te más vagy mint a többi lány.

2.Még gondolkodik,mérlegeli a helyzetet,nem döntött.Hagyj neki egy kis időt,max. 1-2 hetet,de ha akkor sem lép,de még mindig látod hogy figyel téged ha te nem látod akkor az első kategóriába sorolható.

3.Lehetséges,hogy nem kellesz neki eléggé,nem akar meghódítani,mert nem érsz annyit a szemében.Ha te egyértelmű jeleket adsz a számára,vagy biztosra veszed hogy tudja hogy tetszik neked,akkor valószínű ez a helyzet áll fönn.Hagyd és keress mást,aki megérdemel téged.

Remélem tudtam segíteni :D

2010. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy sok barátnője lehetett, egyről tudok de ő kb. 1,5 évig.A srác csendesebb típus és ha látom lánnyal beszélgetni akkor mindig rám néz, figyeli hogyan reagálok.
2010. ápr. 4. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen félénk,és bejösz neki. Szerintem próbáld megismerni.

Sok sikert!

2010. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér!

Ismerkedj össze vele.

2010. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Néha úgy néz rám mintha nem kedvelne egyáltalán, néha pedig mint aki zavarban van.
2010. ápr. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!