Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A modern nők általában véve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A modern nők általában véve még elköteleződve érzik magukat, ha egy férfi megmenti őket az (egyébként biztos halállal járó) szituációból?

Figyelt kérdés
Mindenki gondolhat akármilyen betegségre/balesetre, kórházi ápolásra, de nem akarok ilyenekkel példálózni, mert nem akarok ilyeneket bevonzani.

2016. márc. 28. 12:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Max hálás, de biztos nem szegődik egy életre a szolgálatába.
2016. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Hogy értve elköteleződve? :D Megköszönném, ha valami idegen megmentene, de ennyi.
2016. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem igazán értem, mit értesz elköteleződve alatt. Ha valaki megmenti az életem, nem tartozom neki azzal, hogy feleségül megyek hozzá pl :D Nyilván hálás vagyok, megköszönöm, max veszek neki virágot meg bort hálám jeléül, de nekem nincs ilyen hőskomplexusom. Ez a filmekben szokott így lenni szerintem.
2016. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
Ne várj semmit en egy csajt depresszióról és onbizalomhiany bol húztam ki és mi lett a vége? Lelépett egy jobb pasiert :)
2016. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

miért kéne ezért elköteleződnie? :D

ha elüt egy autó, és te nagy kegyesen felhívod nekem a mentőket, akkor menjek hozzád feleségül? :D

2016. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Egy modern nőtől örülj, ha nem jelent fel azért, ha például félre lököd egy száguldó autó elől.
2016. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Az elköteleződés erős túlzás,de azért egy köszönömnél több jár ilyen esetben,ezt az érzi át igazán aki már volt ilyen helyzetben.

A filmekben mindig egy baromi jóképű pasi a megmentő,az életben ez szinte soha nincs így.:)Sőt az életben általában nincs is semmilyen megmentő kéznél.

2016. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Férfiként nem éreztem azt soha, hogy nekem valamiért hálálkodnia kelljen bárkinek is. Pláne szarul érezném magam, ha feleségül akarna jönni hozzám, pusztán mert elrántottam egy megrakott Kamaz elől. :D
2016. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
A modern nők biztosan nem.
2016. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ettől még nem fognak összeilleni, ez legfeljebb egy alkalom, hogy ismerkedjenek.
2016. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!