Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti elviselnétek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti elviselnétek a párotok ha esténként meginna egy üveg whiskyt? (De nem járna kocsmába és mást alkoholt nem inna. )

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 19:52
1 2
 1/19 BlackSword ***** válasza:
96%
nem vagy te egy kicsit alkoholista???
2016. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
kizárt
2016. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
nálam is kizárt
2016. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
A 2. este után otthagynám.
2016. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
NEM!
2016. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Biztos, hogy nem.

Életemben nem ittam még whiskyt, és a sörben, a borban, a pezsgőben meg a kókuszlikőrben azt hiszem ki is merül a repertoárom, ami a kóstolt alkoholokat illeti, és nem is érzek késztetést arra, hogy mást megkóstoljak, a fentiekből is bőven elég 2-3 korty, a sört pedig egyáltalán nem szeretem.

Nem várom el, hogy ne igyon a párom, azt se bánom, ha havonta 1-2 alkalommal összeül a haverokkal, mert belefér, de azért egy üveg whisky még hetente, havonta is sok lenne, meg még úgy alkalmanként is, ezeknél ritkábban, nemhogy naponta.

2016. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
1, Imádom mikor kiírok egy kérdést...és egyből azt hiszed én vagyok ilyen. Nem vagy kicsit előítéletes és kötekedő?
2016. márc. 28. 20:15
 8/19 Estienne ***** válasza:
100%

Egy üveg? Naponta? A mája gyorsan befuccsol ha csak nem a mini feles üvegről van szó.


Egy, hogy egy üvegtől bárki erősen ittas már. Csak hét deci 40% szeszről beszélünk.


Kettő, egy alap whiskey ára kb négy ezer forint. (Ha nem a whiskey aromájú szeszes italt nézzük). Az heti öt alkalommal már húsz rongy, havi szinten 80 ezer forint...


De nehezen hiszem, hogy van ilyen ember... Vagy én értem félre az "esténként" dolgot.

2016. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Eddig kétszer ittam meg egy este alatt 0,4-es whiskyt, alkoholistának kell lennie valakinek, ha ezt naponta meg tudja csinálni 0,7-essel.
2016. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Esténként? Tehát minden este egy üveg whisky? Nem sok az egy kicsit?
2016. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!