Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Napi pár üveg sör miatt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi pár üveg sör miatt miért akad ki sok nő?

Figyelt kérdés
Kocsmába rendszeresen jönnek a barátnők-feleségek, van aki ordítva van aki diszkréten viszi haza az urát. De komolyan ekkora gond pár üveg sör? Munka után ez nem elfogadott?
2016. febr. 16. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én beültem sokszor a barátommal + ismerősökkel munka után sokszor inni pár sört, de aztán leszoktak róla. Soha senkinek nem rontott be a barátnője, hogy hazarángassa őket.
2016. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én nem akadok ki, ha te se :D


amúgy nem mindig egyenes derékkal támogatják haza az említett urakat, vagy tévedek?

2016. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mértékkel.

Egyébként ez vezet a további piálásokhoz, elkényelmesedéshez, a kapcsolat megromlásához. Túlzásba nem kell vinni. 50 évesen meg a fotelba pöffeszkedik majd a tv előtt, kikönyökölt kardigánban, böfögve, sört kortyolgatva. Az asszony meg közben, nem győzi a házimunkát, mert a férje csak döglik és sörözik munka után.

2016. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Sose értettem azokat, akik rendszeresen kocsmába járnak. Ha csak tizedennyi energiát és időt fordítanának a nőikre, már jobb lenne. Dehát a színvonal adja magát.
2016. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Te mit szólnál ha a nőd napi szinten részeg lenne?
2016. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem vonzó. Kiábrándító. Lehet, hogy nem lesz részeg, de spicces igen. Egyrészt szánalmas, aki csak így tud lazítani, másrészt ha annyira szar az élete, hogy csak így tudja elviselni, akkor inkább lelépek.
2016. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nos, ezt a problémát nem ismerem, mert alapból nem jönnék össze olyan férfival, aki egyáltalán iszik alkoholt! Ennek megvannak a nyomós okai!
2016. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha minden nap iszol,alkoholista vagy.Nem kell ezt szépíteni.
2016. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem csak nők akadnak ki rajta. Aki napi szinten iszik, az alkoholista, ennyi. Csak egy másik alkoholistának fog kelleni, mint pár.
2016. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert alkoholizmus, és még azt a kevés pénzt is elissza, miközben otthon nem csinál semmit, és még a vizelete is elviselhetetlenül büdös.

Szerintem válóok.

38F

2016. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!