Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő modellnek tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő modellnek tartja magát, de miért? Attól hogy elmennek egy fotózásra és randin elmesélik, mitől is modellek? Miért hiszik azt hogy ettől egy férfi álla leesik?

Figyelt kérdés

#Habicsajok #királylányok #putriban.
2016. márc. 28. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem miért vált a kislányok számára életcéllá a modellkedés. Mindent a női testtel akarnak eladni, már a kiskamaszokat agyon szexualizálják, én nem tudom ezt miért lehet vagy miért törik magukat azért, hogy a testükből éljenek, ez is egyfajta prostitúció.
2016. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 Azért akar mindenki modell lenni, mert azt látják, hogy ebben a szakmában rengeteget pénz van, amiért szinte semmit nem kell tenniük.

Van egy féltestvérem, 10. osztályos leányzó, de ő már ott tart, hogy ő Dukai Regina lesz, mert ő milyen szép, és milyen gazdag, és focista barátja van. Az osztálytársai mind ilyenek, sőt az egész korosztály szinte.


A kérdésre válaszolva: Férfiben is van ilyen, lásd pl aki csak az autójáról tud dumálni, vagy hogy mennyivel nyom fekve.

2016. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert erre szocializálja a média a lányokat, ami nem jó. Én nő vagyok és örülök, hogy ebből az őrületből kimaradtam, 30 vagyok, de ami a mai tiniknél megy az már nem emberi és erről nem ők tehetnek.
2016. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor meg kell kérdezni, hogy, wow, tok jo, es ebből el is tudod magad tartani? S akkor jön, ha nem, en csak ugy amatőr modell vagyok, aztán mar nem olyan nagy a szája. Ez státusz szimbólumma vált. Ettol lesz valaki menő, hogy 5-10 000 ember csorgatja a nyalat a képeire, s hizlalja az egojat. Amúgy mint mindenben itt is csak az a mertek a baj, miert lenne baj, ha szépen akar valaki kinézni? de ha mar az egész élete errol szól azt nem kellene a társadalomnak adni alá a lovat, hogy ez normális.

30f

2016. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3as te miről beszélsz ? :D

Én is annyi vagyok mint te és nálunk pont ugyan ilyenek volt tinilányok anno. Mindegyik úgy öltözött mint egy qrva és azzal menőztek hogy már terhesek. Ocsmányabb volt a szájuk mint a fiúknak és sokkal erőszakosabbak is voltak.

2016. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
100%
A "Modell vagyok",az annyit tesz mostmár,az esetek jó részében,hogy "nem értek kifejezetten semmihez és állandó munkahelyem sincsen".
2016. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen is. De 12 évesen még nem az volt a legfőbb gondunk, hogy elég cukin tudunk-e csücsüríteni. És ez nem egy-két otthon elhanyagolt, korán érő gyerek, hanem az átlag sajnos.
2016. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb. az van, hogy még ha egy-egy fotózásra mennek is el, azt hiszik, az, hogy elmondhatják magukról, hogy modellek, már presztízst is jelent, mintha ez egy hivatalos pecsét lenne arról, hogy ők szépek... és emiatt beképzeltek is lesznek.


Ismerek egypár ilyet, ismerős fotózására elmennek ingyen, esetleg netre is felkerülnek a képek, ha mondjuk vmi divatanyag, felkerülnek vmi himi-humi ügynökség honlapjára gagyi képekkel, aztán verik a mellüket, de közben csodálkoznak, hogy nincs megkeresés (ilyen fórumokon szoktam olvasni ezeket... egyik fórumon dicsekszik, hogy fotózásra megy, másikon meg sír, hogy alig foglalkoztatják... és erre teszi fel az életét... később meg prüszköl, hogy dolgoznia kell menni, és mivel csak érettségije van, csak kb. trafikos eladónak meg gyárba tud menni, és de hát ott olllyan keveset fizetneeeeeeeek).


Tényleg kicsit röhejes, főleg hogy modellnek mondják magukat, de gőzük sincs a modellkedésről. Modellnek mondja magát, minőséginek, erre hegyes csicsás műkarmokkal és tűzpirosra festett hajjal mászkál... és nem érti, miért nem keresik... talán mert modelleknek természetes, alakítható lányokat keresnek. Meg hogy az miééért baj, ha híztam 5 kilót, amikor különben is az arcom az erősségem...


Meg a másik kategória, aki ilyen himi-humi fotózásokon, gagyi "divatcégeknél", fétis fehérnemű fotózásokon stb. még úgy elevickélt, aztán csodálkozik, hogy komoly cégeknél már meg kell felelni magassági meg súlyra vonatkozó előírásoknak.

2016. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!