Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Van még olyan egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van még olyan egyáltalán, aki családot szeretne?

Figyelt kérdés

Mindenki azt írja hogy ő biztos nem venne el feleségül senkit meg minek csak nyűg.

Van még egyáltalán olyan, aki majd házasodni szeretne és gyerekeket, családot? Hány évesen szeretnétek?


2016. márc. 28. 23:27
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Én sok dologról mondok le emiatt. Az egyik a boldog élet. Nem tudom túltenni magam a múltamon, a nagyobb baj, hogy új szarok is kerültek a régiek közé. (szakítások, kudarcba fulladt munkák, bánatot okozó kisebb-nagyobb dolgok... És még milyen lesz... Jó ég. Nem tudom hogyan kellene boldognak lenni. Bezártam az érzéseim lakat alá, mindenkitől távolságot tartok, nem tudok felszabadult lenni és nem értem mások mit mondanak - ahogy ők sem az én gondolataim.


Szétverte a személyiségemet ez amiben felnőttem, az biztos. Egy agresszív-alkoholista apa meg egy mindenféle fűalatti szektákkal (szcientológia, jehovák) szemező szuicid anya. És nem tudom milyen az hogy "család". Én ennek valami katonásabb változatát láttam ahol apám kötelezően elvárta, hogy kifelé az legyen mutatva, hogy mennyire király minden. És ne meséljek sose arról amiket a falak közt csinált (ütögetés, rúgdosás, asztalborogatás, engem-úgy-nyakonverés, hogy lefejetem az asztalt, csak mert náthás voltam és "vegyé' má' normálisan levegőt"


Áh... Kiút nincs. Bocsi, ha genya vagyok itt, kijön belőlem a szar. Igyekszem úgy tenni mintha leszarnám, nem érdekel, de nagyon sok szenvedéssel jár az élet a számomra. Vágyom olyasmikre, mint egy sima őszinte ölelés... Ami nem kötelező vagy pénzért történt. Nagyon régen nem volt velem kedves senki. Én vagyok az a figura aki ha rendesek vele valahol, hazaérés után elsírom magam.

2016. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ez tényleg szörnyű :( Sajnos ezen más nem is tud segíteni csak is te magad. Ha eldöntöd hogy lezárod a múltat, és igenis új életet kezdesz. Az akkor volt gyerekként, most meg most van.

Csalódás mindenkit ér felnőttként szinte, nagyon kevés az akinke olyan csilii-villi élete van, hogy egy rossz dolgot nem tud mondani, én is irigylem ezeket az embereket, de úgy vagyok vele azt kell nézni ami van, nem azt ami nincs.

Egészséges vagy, van munkád, fentartod magad, párra meg majd lelsz csak ne add fel, én ezt tudom mondani.

2016. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Nemrég léptem ki 32 évesen a kapcsolatomból, mert exbarátnőm nem akart gyereket(igen, ez a nőknél is előfordul). Most fel van adva a lecke számomra, hogy ennyi idősen újra párt találjak akivel összeillünk és tervezhetek családot.... 32/F
2016. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

#21, #25, #28, #31, #32 Te nagyon frusztrált vagy. Nem akarom elhinni, hogy ha máshol nem is, akár itt ne találhatnál magadnak valakit, aki jól megnyugtatna?


Viszont nagyon szívesen küldök neked, egy szappant, amivel kimoshatod a szádat, mert látszik, hogy nagy szükséged lenne rá. Rajtad egy kitiltás sem segítene. :-(((

Tényleg sajnállak. :-(

2016. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

36%-os én inább téged sajnállak hogy ennyire sekélyes vagy, meg buta. Engem nem kell megnyugtatni mert remek életem van, szerető társ, munka, család mindenem van...ellenben te abban leled az egyetlen örmödet hogy random "feminácizol" egy anoym oldalon.(persze gondolom a feminizmusról foggalmad nincs, ez már csak ilyen szitok szó a magad fajtának)...tehát a helyedben inkább magamba néznék, mert egyenes út hogy egyedül pusztulj meg :) De nem is baj, a természet szelektál.

Tehát köszönöm asz "őszinte" aggódást meg a fene nagy személyeskedést, bár ekkora IQ-val mást nem is vártam de tényleg...további jó fröcsögést

2016. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

#35 Húúú, valaki mérges, fáj az igazság, nagyon. Látom azért használt a szappan.

Tudod mindezek nekem is megvannak. 7 jegyű fizetéssel, és gyerekekkel kiegészítve. Ezek szerint az evolúció is figyelmetlen volt. Sajnos csak te vagy tökéletes.

Az a legnagyobb baj, hogy tudom miről beszélek. Sokkal jobb lenne olyan butának lenni, mint amilyennek be akarsz állítani engem, (és amilyen te is vagy). "Boldogok a lelki szegények..." Akkor nekem is "tökéletes, boldog, hibátlan" életem lenne, vagy legalább is azt hinném...

2016. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

7 jegyű fizetés?? Ajajj..És akkor most nagyon megmondtad nekem ugye? Gratula, legyen ez a legnagyobb öröm az életedben.

Tudod lehet nekem nincs 7 jegyű fizum, de nem is ilyen mérgezett a lelkem mint a tiéd..Az éjszaka közepén legalább nem a gyiken vagyok kénytelen szidkozódni, hanem alszom, boldogan a párom mellett :) Mérgesnek meg miért is lennék mérges? Te talán a monitor mögé látsz? Jó ne is válaszolj semmit, ismét a személyeskedés, személyeskedés hátán, ezúttal megtoldva egy jó kis hencegéssel.

Bár arra gondolom nem tudnál választ adni ha ilyen marha tökéletes a te életed, és ennyire kimondhatatlanul boldog vagy miért is egy anonym oldalon éled ki a dühöd mértéktelen feminácizás keretében? ;) Én változatlanul sajnálni tudlak, egy boldog ember nem ír ilyeneket, és szájhősködik fórumokon.

2016. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Látod fennakadtál a fizetésen. Gondoltam, hogy nem kellene leírnom. Igazából az előtte, és az utána írtakra akartam felhívni a figyelmed. ez sem sikerült. :-(

De tudnék választ adni. Az az igazság, hogy ha bármelyikünknek is olyan tökéletes lenne az élete, akkor egyikünk sem írogatna ide, hanem az életét élvezné. Mindkettőnknek megvannak a gondjaink. Viszont ezt én is leírtam neked, de kitöröltem miután átolvastam, mert nem akartalak még ezzel a kérdéssel is bántani.


Kóstolgatsz, sértegetsz engem. Mert úgy érzed bántottalak, pedig nem. De az igazság az, hogy én nem beszélek mellé, és kimondom, amit gondolok. Lehet, hogy nem az a tuti, de csak az érzi sértőnek, akire igaz.

Több kérdező/hozzászóló lett az ismerősöm erről az oldalról, olyanok is, akiknek ennél sokkal erősebben fogalmaztam.


Ne haragudj, de muszáj lesz ezt lezárnunk (pedig szívesen folytatnám), mert már lesül a képemről a bőr, hogy így elrontjuk ezt a kérdést. Ha tovább akarsz szidni, ócsárolni, akkor legyél szíves írjál nekem privátban, az azért is jobb, mert ott nem kell finoman fogalmaznod, és nekem sem. És biztos sokan nevetnek is már rajtunk....

2016. márc. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!