Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mondani ezt is neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mondani ezt is neki?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hétben a barátom minden este dolgozott. Plussz munkájuk lett, azért. Ezt még megértettem. Nem is szóltam érte. De mikor befejezték, akkor is sokáig maradt bent, és megint későn jött haza, szóltam is érte, miért nem jön haza korábban? Annyit mondott, miért, nem elég ha este vagyunk együtt? Én ezen egy kicsit kiakadtam. Másnap időben haza jött, nem számítottam rá. Egyedül érzem magam, magányosnak, de ő ezt nem érti meg. Ha megbeszéltünk valamit, elmegyünk valahova, később jött, nem akkor. És azt mondta mit számít az a pár óra. Mikor 2 héten át túlórázott, a végén mondta, milyen jó, de utána szándékosan bent maradt dolgozni, pedig nem is kellett volna.
2016. márc. 29. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon durván munkamániás a barátod, vagy érdemes elgondolkodni a barátod szavahihetőségén.
2016. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem nem is érti a problémádat, és csinálhatsz akármit, ha nem mondod el neki, hogy ezzel mi a bajod és hogyan érzel, akkor nem is fogja érteni.
2016. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy túlórázott?
2016. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!