Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyen kupi és szemétdomb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen kupi és szemétdomb az egész lakás?

Figyelt kérdés
Ha én nem pakolok el utána, akkor rohan az egész ház. Valamit elmozdít, úgy hagyja, ha kibont egy csokit, ott hagyja a pulton a papírját. Mindennel ezt csinálja, hiába szólok érte szépen, nem csinálja meg. Nem mosogat el, nem porszívózik, semmi. Egyre jobban. Egyre nagyobb a kupi. Rosszul érzem magam, mikor arra megyek haza hogy rohan az egész ház. Nem tudom hogy direkt csinálja-e, vagy így nevelték, legyen ilyen. Vasárnap főztem, megkértem mosogasson el, elkezdett vitázni, miért, nem jó később? Úgy érzem mintha egy taknyossal élnék együtt, pedig már nem fiatal. Arra gondoltam, mindent úgy ahogy ő, és majd áthívom a szüleit, a barátait, lássák milyen is ő valójában, hátha tanulna belőle? Szerintetek?
2016. márc. 29. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg simán csak dobd ki, nem fog változni.
2016. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Múltkor a szekrényt tolta arrébb, mikor végzett a dolgával, megkértem szépen tegye vissza, nem csinálta meg, oda kiabálta, hogy nekem is annyiból tart, csináljam meg én, nem fog fájni.
2016. márc. 29. 14:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg otthon sem volt semmi feladata/ az anyja csinált mindent és ezt gondolja természetesnek. Nem hiszem, hogy megváltozna egy ilyen ember, főleg, hogy neki kényelmesebb is.
2016. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki egy hétig, hogy nem csinálsz meg semmit utána, ha akkor sem kap észbe, akkor hagyd a fenébe.

Mondjuk én egy csokipapíron nem akadok le, de vannak más rigolyáim, úgyhogy nem ítélkezek. Ha neked ez fontos, neki meg nagyon nem, akkor összeférhetetlenek vagytok sajnos.

2016. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha ezek hetente egyszeri dolgok lennének, akkor nem zavarnának, de ezek napi rendszerességgel fordulnak elő. És nekem azt mondta az elején, ő rendmániás meg tisztaságmániás, de közelében sincsen neki.
2016. márc. 29. 15:09
 6/11 Bence_ ***** válasza:
Hazudott, láttál mar ilyet. Miért foglalkozol vele?
2016. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogy ő mindenben őszinte...
2016. márc. 29. 15:17
 8/11 anonim válasza:
szia, na az én kedves férjem hasonló, viszont ő tényleg rend- és tisztaságmániás, de csinálni nem hajlandó semmit, csak osztja az észt, hogy itt porcica van, miért nincs bepakolva még a mosogatógépbe, ha már van, és még sorolhatnám, múltkor - egyéb problémák mellett is - megmondtam neki, hogy ha nem hagyja abba a folyamatos csesztetést, akkor hagyjuk egymást békén, szépen elválunk, ő meg kereshet a takarítónőt, akit elvehet feleségül, kicsit sarkos voltam, de már rettenetesen idegesített, így hét évnyi együttélés után :-S, egy próbát azért lehet, hogy megérnének a szülei...
2016. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is mondta hogy ő mindenben őszinte..." Ne nevettess, pofazni barki tud barmit, pont ezert ertelmes ember nem hisz olyan szavaknak, amiket nem kovetik tettek..


Az eredeti problemat illetoen az elozok leirtak mindent.

2016. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha ő ilyen, nem fog megváltozni (max rövid időre)

döntsd el, hogy ez továbbra is így lesz és te fogsz takarítani vagy keress mást

2016. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!