Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben a helyzetben hogy változzon bennem ez az egész?

Figyelt kérdés
a lány akit szeretek jelenleg tudom hogy szingli.de így sem lehet köztünk semmi.onnan tudom hogy sokszor próbáltam meg visszahódítani vagy 4-5 szőr 2 év alatt.de belűlröl szétmar már hogy tudom hogy nem lehet semmi köztünk.a munkába temetkezem ez miatt nagyon rossz a kedvem senkihez nemszolok mindenki furán néz rám...én azt szeretném hogy ö boldog legyen.ebben nagyon könnyen tönkremehetek.nem segít semmi bulit is próbáltam de egyszerűen ismerkedni sincs kedvem csakis ő jár a fejemben minden percben.focizom is arra sem tudok oda figyelni.nekem bármit megérne ha kapnék tőle egy esélyt ami tőlem telne mindent megadnék neki.de nem próbálkozom.mert megígértem neki hogy nem fogom zaklatni.nyugta lesz tőlem.de ez nagyon nehéz..
2016. márc. 13. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben szakember segíthet. Nem normális, hogy valaki "uralja" a gondolataidat 2 éve. Túl kell ezen lépni és ha ennyi ideje egyedül nem megy, akkor külső segítséghez kell fordulni.
2016. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!