Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti se terveztek semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti se terveztek semmit a barátnőitekkel?

Figyelt kérdés
A párom sose tervez előre. Most hétvégére sem, én mondtam neki menjünk el moziba. Kezdem unni, hogy sose talál ki semmit. Szombaton is mondtam neki, menjünk el valahova, jó az idő, bambult maga elé és mondta, nem tudja hova. Mikor megismerkedtünk, mondta, sose ült otthon, mindig ment valahova. Most valamelyik nap megkérdeztem mégis hova járt mindig, ha velem otthon ül? Kiderült, a szüleivel járt el otthonról. 38 éves már!
2016. márc. 29. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ő ilyen, mást nem tehetsz, mint hogy te tervezel programot.
2016. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jól esne ha meglepne ő valamivel.
2016. márc. 29. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már vele erről, mondtad neki, hogy mi a probléma ezzel? Elmondtad már neki, hogy neked mire lenne igényed ebben a kapcsolatban, és jól esne néha valami meglepetés, vagy legalább valami közös program?
2016. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
lol, hát lehet, hogy váltani kéne. kényszeríteni nem érdemes, mert nem fogja élvezni, de neked sem kötelező ilyen kapcsolatban élni.
2016. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen mondtam neki. És akkor is azt mondta nem tudja, találjam ki én az jó lesz neki is. De nekem így nincsen kedvem kimozdulni.
2016. márc. 29. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen probléma, meg mindig a kifogások, hogy most miért nem akar sehova menni. Aztán egy ideig én sem értem rá ezzel foglalkozni és azóta valamiért jobban megerőlteti magát. Kipróbálhatod, hátha ő is megunja, hogy mindig csak otthon ül.
2016. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú ezt nagyon átérzem, csakhogy mi akkor 20 évesek voltunk. Úgy éreztem, mintha egy 70 évessel járnék, aztán szerencsére szakítottunk 4 év után.
2016. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem mintha egy 70 évessel élnék együtt. A nagyszüleim aktívabbak voltak...
2016. márc. 29. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!