Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A dögös, vagy a bájos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A dögös, vagy a bájos nőket részesítitek inkább előnyben, ha komoly kapcsolatot terveztek? Elsősorban 25 év feletti urak válaszait várom.

Figyelt kérdés

Dögös nő alatt értem azokat, akik kihívóan öltöznek, erős sminket viselnek szinte mindig, nagy mellük és széles csípőjük van.

Pl.: Kim Kardasian, Beyoncé, Carmen Electra

Bájos lányok pedig akik szolidan, de nőiesen és ízlésesen öltözködnek, a sminkjük általában szolid, vékonyak, kecsesek, már-már balerina alkatúak.

Pl. Natalie Portman, Emma Watson, Amanda Seyfried.


2015. aug. 7. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Bájos lányokat: nőies, ízléses öltözködéssel, szolid sminkkel, vagy anélkül. De nagy mellel, és széles csípővel :)
2015. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Miért, egy vékony nő nem öltözködhet dögösen és nem használhat erős sminket, és fordítva? A világ nem ennyire fekete, vagy fehér!

Az a jó, ha egy nő egyszerre tud bájos is lenni, meg dögös is!

2015. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
A bájosakat, de ők is öltözzenek kihívóan és legyen rajtuk erős smink szinte mindig.
2015. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Ja, elfelejtettem odaírni a koromat. 82F
2015. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Vén kecske is megnyalja a sót :D
2015. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Bár nem vagyok 25 feletti, remélem, azért nem gond, ha válaszolok.

A bájosakra teszem le a voksom, lehetőleg nagyon szolid, de a legjobb, ha semmi smink.

2015. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
A bájosakat, de nem értem, ehhez mi köze annak, hogy egy nő nagymellű vagy éppen vékony.
2015. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Nyílván kicsit kosarkítottam a típusokat, csak irányadó akart lenni, nincs kőbe vésve :)
2015. aug. 7. 20:33
 9/14 A kérdező kommentje:
*kisarkítottam
2015. aug. 7. 20:35
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
azokat részesítem előnyben, akikkel lehet értelmesen beszélgetni értelmes, akár vicces dolgokról. Lehet bármelyik a kettő közül egyébként ez esetben. :)
2015. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!