Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy féltékeny vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy féltékeny vagyok? Legszívesebben megtépném a csajt.

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy kolléganője aki ragaszkodik hozzá hogy minden nap együtt kávézzanak melóhelyen. Egyik este felhívta a barátomat hogy ugye ha visszajön szabiról megisznak-e egy kávét, mert az egyik napi kimaradt.

Nem szokott sokat beszélni a barátom erről a kolléganőről, de ez a telefon nálam kiverte a biztosítékot.

Mit csináljak, számon kérjem? Azt nem tudom, meg hát nem is akarom megakadályozni hogy munkahelyen találkozzanak, de azt sem akarom hogy megcsaljon. Annyira tehetetlennek érzem magam :(


2016. jan. 2. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom lány. Exem már a tudatot is nehezen viselte, hogy ő van nekem, mert hogy biztos van köztünk valami, holott azóta sem történt semmi, pedig szingli lettem. Mi van, ha ez a kolléganő is csak egy kedves ismerős/barát/haver? Ha nem is ilyen miatt, de engem is felhívott az előbb említett lány "csak úgy" nem egyszer. Ne feltételezd mindjárt mindenkiről a legrosszabbat. :)
2016. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem jogos. Megtépni semmi értelme csak magad röhögtetnéd ki. Ha a barátod meg akar csalni akkor úgyis meg fog csinálhatsz bármit, és ez esetben nem hinném hogy a csaj lenne a fő hibás a dologban hisz nem ő él párkapcsolatban. Ha meg szeret és nem akar megcsalni akkor illegetheti neki a csaj magát amennyit akarja, akkor sem fog célba érni. Egy kávézás meg beszélgetés meg jó kapcsolat kollegával még nem a világ. Nem attól nem fog megcsalni hogy féltékenykedsz.
2016. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy bárkit is meg- vagy letámadnál, inkább azon gondolkozhatnál, hogy miért nem tudsz megbízni a barátodban.

A probléma belül van, nem kívül.

2016. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Engem az lep meg,hogy csak erre az egy nőre vagy féltékeny.

Ha ennyi elég a féltékenységedhez akkor szerintem lenne még több nő is akire az lehetnél.

Egy kicsit meg kéne bíznod a barátodban,vagy ha ez nem megy akkor szakítanod kellene.

2016. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azert szamit a hangvetel. Onmagaban a minden nap egyutt kavezas a mu kahelyen oke. Meg az is, hogyha amugy nincs senkije ott vagy depis idoszaka van akkor hianyolja es amikor masnap beer, megkerdezi h isznak e most egy extra kavet mert beszelhetnekje van. Ez okes. Este ezzel telefonalni is okes, ha pont akkor latta facebookon h mittudomen az exe felrakott egy uj boldog kepet az uj csajaval es sirhatnekja van es megnyugtatja a tudat h masnap lesz kinek a vallan kisirnia magat. Meg fel lehet ezt a nerdest tenni kihivoan is. Es a kihivo kerdesre is lehet ugy valaszolni, ahogy parkapcsolatban nem kene... meg kikerull valaszt is leeht adni, ez esetben csak a csaj csinal hulyet magabol, a sracra nem kell haragudnod. Amit leirtal, az nem eleg.
2016. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Ne legyetek már ennyire naívak! Minden férfi elcsábítható bármennyire is szereti a barátnőjét, erre vannak kódolva genetikailag. Aki ezt nem veszi tudomásul és a homokba dugja a fejét, az álomvilágban él és jó nagyokat fog koppanni.

Nekem is volt munkahelyi fiúbarátom, akivel mindig együtt ebédeltünk vagy kávéztunk és amikor már 3 éve nem dolgoztunk együtt, akkor derült ki hogy ő mindig is többre gondolt.

A munkahelyi kávézás kolléganővel még ártalmatlan, de amikor a kolléganő este vagy szabadságon felhívja a barátodat, az már betolakodás az intim szférába, a magánéletetekbe és az nem helyénvaló. Ha tényleg csak munkahelyi barátok, akkor az maradjon meg kizárólag a munkahelyre.

A barátod meg ha tényleg szeret, akkor magától is észrevehetné hogy ez rosszul esik neked és nem kéne felvennie a telefont amikor veled van, vagy nagyon gyorsan le kéne ráznia a nőt.

2016. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem kellene ennyi miatt féltékenynek lenned, nekem is van több fiú barátom és soha nem akartunk semmit egymástól csak jó barátok vagyunk :)
2016. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Túlzás ennyire féltékenynek lennie, de tényleg tapintatlan amit az a nő leművel.

A 6válaszoló azért mond valamit.

Gondolom nincs pasija a nőnek. Lehet a nő többet szeretne a barátodtól, a barátod viszont nem. Neked kell ismerned a barátodat. Szerintem ne mutasd ki ,hogy "féltékeny" vagy. Egyenlőre csak figyeld meg őket,amikor van rá lehetsőség, de ne vegye észre a barátod,hogy ennyire bizalmatlan vagy. És ki tudja,később majd rájössz felesleges volt ilyen dolgokat feltételezni róla.

2016. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Parom munkatarsanak a lanya egy irritalo dög. Jatsza a fejet, bekepzelt, es rolam kerdezoskodott. A parom elvileg lekoptatta (en kimentem az ieodabol igy nem hallottam semmit). Szegyen egy no. Iszonyat feltekeny vagyok miatta. Gorcsben van a gyomrom ha annak a nonek a kozeleben van
2016. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!