Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert szán egy ferfi ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szán egy ferfi ennyi idot erre, ha nem akar tobbet?

Figyelt kérdés

A kerdes az, hogy miert tolt el egy ferfi 3 napot egy novel, lefoglalja a hotelt, vezeti az autot pedig sajat bevallasa szerint nem szeret vezetni,

Meghallgat, batorit, meg vezetes lecket is ad, turelmesen elmagyarazott mindent,

Elsobbseget elvezett amiket en akartam csinalni.

Kozos szobaban aludtunk.


Ez tenyleg belefer a baratsag kategoriaba? En 34 o 31.


Az igaz,hogy azt hajtogatja, hogy nem akar kapcsolatot jelenleg, es ezt el is fogadom, mert nekem is zuros az eletem ebben a pillanatban, de neha ugy hangzik,mintha magat akarna meggyozni, hogy nem akar tolem semmit.


Velemeny?


2016. márc. 29. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Élvezi a figyelmet, meg hogy ő lehet az okos férfi.
2016. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát lehet, h tényleg barátként gondol rád most még, de később lehet, h már nem :) ha nem kapcsolatot, akkor lehet, h tényleg nem akar, nem? :)
2016. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ok, csak tenyleg furcsanak talalom,mert egyetlen mas ferfi baratommal se kerultunk ennyire kozel egymashoz.

Olyasmiket tud rolam,amit masnak el se mondtam, es o is nagyon sok mindent megosztott velem.

2016. márc. 29. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért mert akar tőled valamit.

Hogy mit az passz... Társaságot, sexet, kapcsolatot, ki tudja...

2016. márc. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem kedvel téged,azért tölti veled a szabadidejét. Tuti h álmodozik rólad h milyen vagy az ágyban,csak nem mer közelíteni mert biztos határozottabb személyiség vagy és fél az elutasítástól.

25l

2016. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!