Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társadalmilag elfogadottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társadalmilag elfogadottabb ha egy nő egyedülálló mint egy férfi?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
egyiket se fogadja el a társadalom. Ha 30 felett egyedül vagy akkor meg leszel bélyegezve.. én így tapasztalom a saját bőrömön. Bár nem igen érdekel.
2016. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem igen, nekem pl nagyon sok nő ismerősöm van aki kifejezetten még büszke is arra, hogy ő független.
2016. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Attól még hogy büszke nem biztos hogy elfogadottabb. Én meg ismerek olyan férfiakat akik büszkék arra hogy szinglik
2016. márc. 30. 14:36
 4/8 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem ellenkezőleg. A nőktől jobban elvárják, h kapcsolatban legyenek, vagy jegyezzék el őket.

26/F

2016. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elfogadott mindkét nemnél. Nem a XIX. században élünk már.
2016. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Társadalmilag sztem még mindig cikibb nőnek egyedülállónak lenni, mint férfinak, főleg 25 év felett. Mert:

- ha a férfi egyedülálló, akkor nem volt szerencséje meg vagány agglegény, ha a nő nem, akkor biztos defektes, túl nagyok az elvárásai (meg egyáltalán minek válogat, örüljön, ha vki udvarol neki, a férfi már jó, ha egy fokkal szebb az ördögnél és nem veri, nem iszik...) stb. ha meg esetleg úgy viselkedik, mint az agglegény, akkor nem is nőies, micsoda szingli fertő...

- "ekkor már szülni kéne"... mert ugye egy nő csak akkor teljesedhet ki, ha vezet egy háztartást meg szül

2016. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyedülálló nő vagyok.

Fogalmam sincs.

De rohadtul nem is érdekel. :)

2016. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekel a társadalom?


Ha valaki idősebb korában is egyedülálló, az nem csak azért lehet, mert defektes, ez röhejes... Az egyik barátom már közelít a harminchoz, és nála rendesebb ember nem igen van, de azért van egyedül, mert olyat keres, akibe szerelmes tud lenni, és ilyen nem terem havonta kettő...

Van olyan is, akinek nincs szerencséje, mert mindig olyanok tetszenek neki pl., akiknek ő nem, vagy csak nem alakul ki semmi komolyabb, és van olyan is, aki meg szeret egyedül lenni, túl független egy komoly kapcsolathoz.


Kérdező, élj úgy, ahogyan neked tetszik, a többi nem számít. :)

2016. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!