Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt rengeteg nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt rengeteg nő hogy minden egyedülálló férfi álma egy barátnő?

Figyelt kérdés
Én lánytársaságba se szeretek járni, mert ugye egyedülállóként egyből arra asszociálnak mindenből hogy én mennyire vágyok már valakire...közben meg nem is vágyok...
2015. márc. 11. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elég sok sráccal szoktam csak úgy beszélgetni és mindegyik azt mondja, egy barátnőt szeretne legjobban. Persze, biztos vannak kivételek, de a legtöbbnek tényleg ez az álma. Evolúció bácsi ma is működik.
2015. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos túl sok GYK-t olvasnak.
2015. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kassziopeia :D Te minden kérdés alá bevauvauzol valamit? :D Vicces!
2015. márc. 11. 09:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik hogy nélkülük nem tudunk élni:DDD
2015. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én egyedülálló férfi vagyok és minden álmom egy barátnő!!

Talán azért hiszik, mert 90 százalékban ez az igazság!

2015. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

eddig akárhány egyedülálló pasival beszéltem, mind barátnőt akart. vagy nagyon túlzóan próbálta mutatni, hogy mekkora császárság az egyedüllét, és szinte cikizte azokat, akik párral voltak- irigység, féltékenység. tehát még az is nagyon akart barátnőt, aki nem mondta ki. a viselkedése elárulta.


olyannal még nem találkoztam, mint te, aki egyáltalán nem is vágyik társra. szerintem a legtöbbeknek hasonló tapasztalatai vannak, és ezért hiszünk ilyesmit.


bár ha egy lányosabb társaságban hirtelen megjelenne egy pasi, nem gondolnék feltétlelül arra, hogy csak azért van ott, hogy becsajozzon. arra gondolnék, hogy jó fejek vagyunk és barátkozni akar :D én kis naiv, végül kiderült utólag mindig, hogy nőzni akart, de na...


22/l

2015. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert kellesz nekik. Ha csóró pasi lennél és előadnád, hogy kenyérre is alig van pénzed, hidd el nem foglalkoznának veled. Jah! Meg, ha nyíltan szereted a sportot. :)
2015. márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hatoska, én nem vágyom nőre. Kellemes a női társaság, persze, de barátnőre nem vágyom. Minek? Kiverni ki tudom magamnak, társaságra meg nincs szükségem.
2015. márc. 11. 09:43
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

A leírtak alapján elég antiszoc lehetsz. Az ember társas lény tehát normál esetben vágyik társra, nem farok kiverő puncira, társra. Ha te nem, magáügy, de ettől még nem ez a megszokott, normális vagy elterjedt.


27N

2015. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet, h vágyunk bnőre, de nem minden áron, vkinek meg lényegtelen, h milyen idióta p**sa van mellettük, csak legyen már vki, az ennél rosszabb verziót pedig ismertette korábbi válaszolónk. :)
2015. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!