Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt/reménytelen szerelmetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt/reménytelen szerelmetek után szoktatotok érdeklődni?

Figyelt kérdés

Már mint nem konkrétan tőle hanem kapcsolati háló újtán. Titeket nem érdekel hogy mi van azzal az emberrel akit korábban szerettél?

20L



2016. márc. 30. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én konkrétan hetente ráírok, h mizu... De gondolom azért, mert szeretem. De am az a legjobb, ha elfelejted. DE persze ha valakit egyszer szerettél, nehéz örökre elfelejteni, hogy soha ne kérdezősködj róla..
2016. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:

Néha megnézem a volt barátnőimet, mikor szentimentális állapotba kerülök.

Általába arra jutok, h jobb egymás nélkül ;)

26/F

2016. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Senki sem feledhetetlen.
2016. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Abszolút nem, igyekszem minden kapcsolatot megszakítani, mert így sokkal egyszerűbb, gyorsabban túl lehet lenni rajta, és nem terheli le az életemet. Ezért sem ismerkedem baráti társaságon keresztül, mert akkor egy szakítás után nem lehet (vagy nagyon nehéz) teljesen elszakadni tőle. Én sosem értettem az ilyen ráírogatásokat, felköszöntéseket, húsvéti jókívánságokat ilyen esetekben...
2016. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Próbálom őket minél kevésbé eszembe juttatni, hagyom, hogy elfelejtődjenek.

Minek törődjek olyannal, akit nem érdeklek?

2016. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy volt (ex) vagy reménytelen (plátói). Az exemmel beszélek a közös gyerek miatt. Meg jóban is vagyunk. Szóval ja. Bár olyan is van, akit ma már a hátam közepére sem kívánok.

A reménytelen után is folyamatosan érdeklődök.

2016. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

volt barátnőkkel nem tartom a kapcsolatot, így egyszerűbb volt feldolgozni, hogy vége. van akinél ma már sajnálom, hogy nem tudok róluk semmit, érdekelne, hogy mi van velük.

akivel reménytelen volt, azzal újra tartjuk a kapcsolatot. tíz év kihagyás után felélesztettük a barátságot és a szerelem elmúltával újra jóban vagyunk. tőle tudom, hogy mi van vele. nem könnyű látni, hogy rosszul döntött, hogy nem engem választott annak idején, de ő alakította így az életét...

2016. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt olyan h titeket kerestek meg vagy írtsk az exeitek? Esetleg barátokat fagadtak?
2016. ápr. 1. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!