Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek? Mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek? Mit szólnátok?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a párom idén eldöntötte, hogy megyünk mindenféle autós találkozóra (voltunk már normális találkozókon, most már nekem is van autóm, szóval tényleg jó lesz), ezzel nincs is gond, de van, ahová én nem akarok menni: a program fele kb nem az autókról szól, hanem fotózkodás félmeztelen lányokkal, erotikus kocsimosás, erotikashow, vetkőzős fellépők egész nap, stb. mert inkább erotika show mint autókkal kapcsolatos dolgok, amit ha akarok nézhetünk egy bárban vagy máshol. Ezt el is mondtam neki, hogy rosszul érezném magam, sőt nem szeretném az ilyen jellegű dolgokat, még fizetni is ezért majd 10ezret... Most én vagyok az "ünneprontó"... Nélkülem nem akar menni (nem is örülnék őszintén) és durcázik, bár lassan kezdi belátni, mikor felvázoltam neki az ellentétét, mit szólna. Ahol korábban voltunk nem voltak ilyenek, normális, beszélgetős, autós dolgokkal foglalkozó találkozók. Ismerős csajok is azt mondták hogy oda nem mennek, hisz őket meg ne tévesszék össze a fellépőkkel, csak ok a nyálcsorgatásra, az autó nem is lényeges. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.
2016. márc. 30. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szivesen mennék, bár én biszex vagyok 21/L
2016. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszer ki lehet próbálni.

24/N

2016. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem mennék el. Ott vagyok neki én, ne a táncoslányokat nézegesse.

Erotikus show-ra ne menj ha kényelmetlen lenne. Nekem az lenne. Ha nem szeretnél menni, akkor szerintem ne menj, és fplwg ne adj rá ennyi pénzt. És ha kárpótolod a barátod egy személyre szabott kis show -val, szerintem nem lesz harag.

Mivel ez tényleg nem kocsikról szól, szerintem el lehet fogadnak :)

Úgy dönts, hogy jó legyen neked

2016. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!