Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szingli férfi sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szingli férfi sokat spórol azzal hogy egyedülálló?

Figyelt kérdés
Vajon sok pénz emészt fel egy párkapcsolat?..... (programok, meghívások, ajándékok stb.)
2016. márc. 30. 23:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Már miért lenne drágább egyedül lakni? Ha egyedül vagy, kisebb helyre van szükséged és kevesebbet is fogyasztasz. Persze ha akkor is ragaszkodsz az 5 szobás lakáshoz, az más kérdés... Szerintem egy nő ugyanannyit spórol rajta.
2016. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maximum egy 10-essel költ többet a barátom, mióta velem van. De ugyanúgy én is költök rá, szóval ez kb kiegyenlítődik, bár ő valamivel többet szokott.

Ha neked ennyi pénz megér annyit, hogy inkább szingli maradj, akkor hajrá.

2016. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%

Mert ha ketten laktok, akkor is ugyan annyi villanyt használsz, mint egyedül, a mosógép is pont annyit megy, meg a porszívó is, fűteni is csak 22°C-ig fűtesz egyedül, mint kettesben, nem fűtesz duplán, stb, stb...

Azon kívül a szingli pasi is csak csajozik, és mit mondjak, egy barátnőre jóval többet költünk, mint egy feleségre/élettársra. Ha vacsorázni viszed a barátnődet, akkor általában te fizetsz, ha a feleségedet viszed, akkor meg a közös kasszából megy. Szóval sehogy nem értem, hogy mitől olcsóbb az élet egy szinglinek, mint két embernek.

2016. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
36%
14 meg a mai nők elvárják az egzisztenciát ami ugye nem 2 fillér
2016. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nálunk a közös kassza az volt, hogy a folyószámlánkra ment mindkettőnk fizetése. Pont. Amíg együtt voltunk, szépen tudtunk spórolni is, amikor külön mentünk, meg kellett nézni mindkettőnknek, hogy mire költünk.

Egyébként elég furcsa felfogás azért egyedül élni, mert az úgy olcsóbb.

2016. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
21%
És az milyen mikor a csaj ruháival 3-4 szekrényt van megtöltve a házba - ki fizeti? Te. ÉS egyik sem hordahtó mert "ez 2016 márciusi és már áprolis van nem elég divatos"
2016. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
11: két embernek nem kell kétszer akkora lakás mint egynek, sőt sokszor ugyanakkora is elég. Nyilván van amin nem nagyon lehet spórolni (víz), máson meg sokat (kuka, fűtés).
2016. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
17: nem kell baleknak lenni, mondom ezt nőként. Ne nekünk tépd a szádat, a nődnek mondd meg hogy nem kap több pénzt. Vagy ahhoz már nem vagy elég tökös?
2016. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%
19-es te egy kemény nő vagy,szívesen párosodnék veled !
2016. márc. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Egyszer kiszámoltam, hogy akkor éri meg csajt tartanom, hogy 24 fok alatti hőmérsékleten tudom tartani télen a lakást, mert a fűtésszámla efölött már túl sok.

Egy fázós bige nekem nem pálya.

És még mondják, hogy a statisztika, meg az Excel baromságok...

2016. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!