Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szingli férfi sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szingli férfi sokat spórol azzal hogy egyedülálló?

Figyelt kérdés
Vajon sok pénz emészt fel egy párkapcsolat?..... (programok, meghívások, ajándékok stb.)
2016. márc. 30. 23:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
64%
#13: WTF! A te csajod nem mossa a cuccait, hogy nem megy többet a mosógép? Nem fürdik, nem kajál, s nincsenek kütyüjei, amiket töltőre dug, még ha csak néhány milliamperóráról is van szó és a többi? Nekem kell egy, a tiédbez hasonló, napfényből táplálkozó, ingyen fenntartható, perpetuum mobile csaj. :D
2016. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
tiédhez*
2016. márc. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
49%
13 vagyok. Nem megy többet a mosógép, mert mindegy neki, hogy 4 gatya, vagy 4 gatya és 4 bugyi van benne. Hetente akkor is kell mosni, ha egyedül vagy. Persze, hogy eszik, de azért egy felnőtt ember keres annyit, amennyit megeszik, vagy amennyi vízzel letusol. Nem akarok senkit meggyőzni, de én már éltem házasságban is, meg éltem egyedül is, tudom, mi a különbség.
2016. márc. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Tobb penz fogy ha van parja az embernek,de ha van olyan parom aki megerdemli,arra az osszes penzem sem sajnalom 27/f
2016. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
30%

Ätlagos szingli férfiként mondom, hogy igen.

Felneveli az ember a kölköket. Tartja az asszonyt, aki a kölkök felnövése után sem akar dolgozni, viszont szeret nyaralni + öltözködni. Lelép a férfiember. Marad a lakás a nőnél, mivel a gyerekei leköpnék, ha kilögdösné belőle az asszonyt. Aki persze egyedül nem tudja fenntartani, így mindennek az állaga romlik. Ezután még téged próbál pumpolni. Mire 50 vagy megspórolsz 50 misit amennyiben mindezt nem éled át.

2016. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!