Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy lánnyal, többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy lánnyal, többi lent?

Figyelt kérdés
Nos, 1 hete kb. Lefeküdtem egy lánnyal, ezzel még így nem is lenne gond, viszont szegény lány azóta folyamat ír, keres, érdeklődik, féltékenykedik. Nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel, mert nekem sajnos eg csak szex volt, nem akarok folytatast, kérdésem az lenne, mit tegyek most? Hogyan kéne közölnöm vele, hogy én nem akarok többet? Iszonyatos lelkiismeret furdalsom van a dolog miatt, kissé sajnalom is szegenyt.
2016. márc. 31. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsi de én nem akarok tőled többet"+valami körítést hozzá hogy ne legyen olyan nyers.

De semmiképpen ne kamuzz neki valamit az csak rosszabb.

Fájni fog neki ez biztos,dehát ez van ha az ember meggondolatlanul szexel :D sok sikert!

2016. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki egyenesen, hogy részedről ennyi. Bár ezt a legelején tisztáznod kellett volna vele... Úgyhogy most vállald érte a következményeket.

Mondjuk, ha előzményként nem ígértél neki fűt-fát, meg nem udvaroltál neki, akkor valószínűleg neki is tudnia kellett volna, hogy ez csak erről szól...

2016. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Passzold át:D
2016. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele õszinte és ha személyesen mondod meg gyõzõdj meg róla,hogy 1-1,5m Legyen kettõtök között a távolság mert valószínüleg pofon vág.
2016. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Megjátszottad neki hogy többet akarsz? Előre tisztáznod kellett volna a dolgokat és rábízni, hogy akar-e szexet. Ha nem, akkor mással "üríteni", ha csak ennyi kell. Legközelebb meggondolod. Ha erre nem voltál képes legyél férfi most, és jelentsd ki hogy mit akarsz!
2016. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

Szégyen vagy. Aki tud dugni, az tudja azt is megmondani, hogy "nem csak meg, hanem át is bsztalak". :)

Remélem, lesz baba.

2016. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Én pedig remélem hogy nem. A gyerek nem érdemli meg, hogy egy ilyen szánalmas balfék legyen a gyerek apja!
2016. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mielött még megköveztek szeretnem megvedeni magam :)) nem igertem semmit, csak szex, ezt burkoltan kozoltem is vele, amit elfogadott, ennek ellenere folyamatosan keres es ugy viselkedik mint egy hisztis 15 eves kislany, holott mar 20 mult.
2016. márc. 31. 10:58
 9/18 anonim ***** válasza:

Hat, ha csak szexet akarsz, akkor azt nem burkoltan kell kozolni. Ugyanugy, ahogy vannak nyomulos pasik, vannak nyomulos nok is, es ha nem vagy egyertelmu es hatarozott, akkor igy jarsz :)

a legjobb, ha megmondod neki - es emlekezteted a szex elotti parbeszedekre - h Te szex elott sem es azutan sem igertel semmit, ugyh hagyja abba a nyomulast.

2016. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ha ez ilyen egyszeru lenne nem tartanek itt. De akkor leirom konkretan mit mondtam neki, kozvetlen a szex elott, mivel egyaltalan nem tartom magam hatarozatlan ferfinak:"ugye tudod, hogy koztunk ennel tobb nem lesz?". Szerintem teljesen korrekt voltam, talan az befolyasolta szegeny donteset, hogy atazott a bugyija de hat na..

A gond az, hogy ennek ellenere furan viselkedik, es megsem mondhatom azt neki, hogy figyelj ne keress mar allandoan mert nekem ez csak szex es semmi tobb.

2016. márc. 31. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!