Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek pedofil vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabii2 kérdése:

Szerintetek pedofil vagyok, ha lefeküdtem egy lánnyal aki 16 nak mondta magát, és később kiderült, hogy csak 13?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2012. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne reklámozd mert elvisz a jard :) 14 alatt bűntetendő. És a tudatlanság nem mentesít semmi alól :) Ettől még nem leszel pedofil ha te sem vagy 16-nál sokkal idősebb a mai lányok gyorsan érnek :) 22/F
2012. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szerintem ha vagy 50 éves akkor talán, ha vagy 16-17 akkor nem igazán. A pedofil amúgy is a kiskorúakhoz való vonzódás, felnőtt korban- úgy minimum gy jó 30-as kor...-


Döntsd el magadnak. Amúgy hogy csináltad, ez furán hangzik nekem xP

2012. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok. ő nemsokára betölti a 14 et.
2012. máj. 2. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

14 alatt illegális. Az, hogy hazudott a koráról talán enyhítő körülmény, de egy pár évet így is kaphatsz, ha kiderül.

Amúgy meg nehogy már, egy 13 éves lányon minden esetben látszik, hogy nem 16... Kivéve, ha kisebbségiek vagytok.

2012. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

igazából a haverom feküdt le vele állítólag, csak ha ezt írom mindenki elkezdi írni hogy biztos én voltam miért nem vallom be, ez egy név nélküli oldal, stb...

2012. máj. 2. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos manapság sok tini hazudik a koráról, én is találkoztam olyan 13 évessel, aki azt hazudta, hogy 15 éves, szerencsére még időben megtudtam, hogy hány éves is valójában, engem ne vigyenek börtönbe egy lány miatt sem!
2012. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!