Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lába ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lába ill. alakja van ennek a csajnak? (kép. )

Figyelt kérdés

[link]


még mielött kapnám a sarat megjegyezném h NEM én vagyok a képen:D.csak kiváncsi vagyok a fiuk véleményére,hogy vajon ti nektek bejön e egy ilyen testű csaj.


2010. ápr. 5. 01:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
te mocsok feltetted a képem?!
2010. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik sem a lába, sem a teste többi része.
2010. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

én is nagyából így nézek ki :D és én büszke vagyok az alakomra.:D ennyire nem kéne irigykedni,a te alakodról még nem láttunk képet...lehet h szétfolysz az ágyon...:D

am sztem elég szemétség h más csaj képét felteszed ide.(N)

lehet h te "sokkal jobban" nézel ki de neki mégis van barátja :D és neked nincs...:D

2010. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%

szerintem ne legyél féltékeny egy ilyen kis csitrire, majd nézd meg az alakját pár év mulva:D:D

ha mindig van barátja az az ő dolga, lehet hogy te így sokkal jobban jársz, legalább nem leszel 30 éves korodra kiégve!

2010. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

jézusom...hihetetlen h feltesz vki egy kérdés, a sok csököttagy meg jön és mindig kihoz vmi egészen mást a kérdésből:D ezmár így kezd komolyan vicces lenni...figyelni h az eredeti kérdésből mi lesz pár komment után:D

mért nem lehet egyszerűen csak a kérdésre válaszolni?


amúgy nekem nemtetszenek a lábai, nagyon vékonyak, és formátlanok....és itt jöhetne az egyéni megjegyzés amit a sok háborgó gondol.

2010. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, és jó hogy vékony!!! :D
2010. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért mondjátok, lehet vagy 13-14 a kiscsaj, fincsi friss husi, sunáznám.
2010. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Átlagos...
2010. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
az elöbb írtam ha lány 16 évesxD
2010. ápr. 5. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!