Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suliban a padtársam eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban a padtársam eléggé bejön nekem és nagyon jó barátok is vagyunk. Hogy vegyem rá hogy töltsünk el egy "éjszakát" együtt?

Figyelt kérdés
szóval csak úgy hogy próbáljuk ki egymást, szórakozásképpen mert sztem ő is benne lenne. De hogy kérdezzek rá?
2010. ápr. 5. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd át dvd-zni.
2010. ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy esetlegesen eltöltött éjszaka lehet, hogy veszélyeztetné ezt a barátságot. Azt Neked kell eldönteni mi ér többet. Az, hogy jóban legyetek éveken akár egy életen keresztül vagy pedig egy numera.
2010. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de itt arról van szó hogy benne lenne ő is, az a kérdés hogy vegyem rá, milyen indokkal, vagy ürüggyel
2010. ápr. 5. 08:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Én komoly kapcsolatban élek,de a barátomat legutóbb azzal csábítottam fel,hogy segítsen megjavítani a gépemen az iTunes-ot,mert nem értek hozzá.:P

Amúgy meg,ahogy az első válaszoló mondta:DVD!!!:)

2010. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez attól függ h milyen nemű vagy? Ha fiú akk nem tok segíteni mert én is hasonló cipőben járok, noha nekem komoj kapcsolat kén, ha viszont lány vagy akk nem lehet kihangsújozni h mi férfiak mennyire egyszerű élőlények vagyunk, nekünk nem kell a mézes-mázos körítés, nekünk elégg annyi h "jössz velem kefélni?"
2010. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerüen találj ki valami indokot hogy átjöjjön, ami sokáig eltarthat. De lehet hogy a srác nem veszi a lapot ezért vegyél gumit te (ha azzal akarjátok csinálni). Ne akkor keljen rohángászni érte, mint nálam :) F.
2010. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sör, sok sör. ha elég részek adj neki :D
2010. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de fiú vagyok :D úgyhogy még szívesen várok ötleteket vagy megélt történeteket :P
2010. ápr. 5. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!