Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért ez a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért ez a nagy imádat az esküvők iránt?

Figyelt kérdés
persze, értem én, nekem is nagy élmény lesz (ha lesz), de ti még a nem sajátotokért is odáig vagytok. És ismerek egy lánykát, 28 éves, már feleség lenne, de folyton megjárja a pasikkal, nemrég szerzett meg ilyen esküvőszervezői tanfolyamot...
2016. márc. 31. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Belénk van kódolva, ez olyan, mint a férfiaknak a foci.
2016. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VirágésBence ***** válasza:
49%
Szerintem azért, mert sok nő szereti a díszeket, a színeket párosítani, a virágokat, a dolgok rendezgetését, a csokrokat, a ruhákat, a fátyolt, a hajat, a sminket... A nők szeretnek ezzel foglalkozni, a pasik úgysem érthetik.
2016. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Két ember összeköti az életét, ez szerintem szép dolog. Arról nem is beszélve, hogy ezen az alkalmon magát a szerelmet is ünnepeljük, ráadásul azokkal, akik a pár életének fontos része.
2016. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ~OnLány~ ***** válasza:

Az első 3 válaszolóval egyet értek.

Egyszerűen szeretünk ilyen eseményeken részt venni,fontoskodni,mindent megcsodálni,beszállni a szervezésbe,persze ha közeli családtag esküvőjéről van szó.

Ilyenkor csinosan szeretünk felöltözni,egyszerűen imádom az esküvőket és szerencsére ebben az évben nem is egyen fogok részt venni,alig várom.

2016. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1#

Utálom a focit.

2016. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel a szervezkedés, a külsőségek meg üssenek meg valami minimumot, több nem kell. Lehet hogy maradi vagyok, de azt gondolom ez egy fontos és örömteli pillanat egy ember életében, és örülök ha ennek részese lehetek.
2016. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kivétel vagyok. Nem tartom fontosnak az esküvőt, nem is biztos,hogy akarok,annak ellenére,hogy a barátom szeretne.
2016. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Belénk van kódolva, ez olyan, mint a férfiaknak a foci."


Ismeretségi körtől függ, én ismertem 1 nagyon durván esküvőmániás csajt (akkor is azt tervezgette, amikor nem is volt barátja), és vagy öt durván focimániás lányt, miközben a fiú barátaim utálják a focit :D

2016. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!