Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek ebben a hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ebben a hülye helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki a kezdetektől feltűnően érdeklődik irántam, nagyon figyelmes, kedves velem(másokkal is, de velem annál is jobban egy hajszálnyival). Az egy dolog, hogy folyton teszi-veszi magát a közelemben, vagy mikor videóhívással beszélünk, de néha konkrétan felfal a szemeivel!

Szóval ez a férfi nős. És bevallotta, hogy tetszek neki, és én is, hogy bejön nekem. Nagyon is... De ahelyett, hogy dugtunk volna egy piszkosul jót, vagy elfelejtjük egymást, és soha többé nem találkozunk, ő azt mondta szeretne a barátom lenni, érzi, hogy mi ketten lelki társak vagyunk, meg ilyenek.... Én meg belementem. Szóval elvileg most barátok vagyunk, de folyamatos a feszültség köztünk, a levegő is forr, vibrál köztünk vagy nevezzük ezt akárhogy. Semmi olyan nem történt még ugyan, ami bőséges jóindulattal ne férhetne bele egy nagyon jó barátságba, de folyamatosan pengeélen táncolunk - egy szakadék szélén.

Tetszik is, és szeretem is, viszont nem szeretném, ha megcsalná velem a nejét. Viszont mikor nemsoká újra találkozunk, nem leszünk sokat kettesben, de mikor mégis, ha ő nem fogja majd vissza magát, én nem tudom képes leszek-e rá.



2016. márc. 31. 23:38
1 2
 11/11 tegert válasza:
Szerintem helyes az az álláspont, hogy nem akarod, hogy veled csalja meg a feleségét. Maradj ennél a gondolatnál. A többi csak ákom-bákom gondolat, ködösítés. Én nem szeretnék boldog lenni más boldogtalansága árán. Az egy másik szituáció, hogy ha elválik, de itt nem erről van szó, és annak se dőlj be, hogy bedobja a "tönkrement a házasságom, és éppen válunk"! OK. Térjetek vissza a barátságotokra a válás után. Ne legyenek illúzióid, tudnod kell, hogy mit akar egy férfi, és ha megvizsgálod őszintén magadat, akkor meg kell látnod, hogy mit akarsz te. Bár a tűzzel játszol illetve játszotok, de a válaszaidból az tűnik ki, hogy tudod, mi a helyes álláspont és hogy csúszós alattad a talaj. Kívánom, hogy a tiszteleted megmaradjon a férfi iránt és magaddal szemben is!
2016. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!