Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek? Van valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok sokat itthon. Párkapcsolatom nincs. Semmi, egyszerű, átmeneti munkát sem találok. Itthon megcsinálok mindent, de azért akkora terület nincs, ami 8 órában munkát ad, no és persze bevétel is minimális belőle.

Ígéretek persze vannak már régóta állást illetően.

Minden nap eszembe jut, érdemes volt annyit tanulni, hogy utána se munka, se család. Van így értelme élni?

Többen jó fejnek tartanak, mégsem hederít rám senki. Sokszor érzem azt, jó lenne csak úgy elaludni. Persze, nem lehet elfutni a problémák elől, sokat meg is oldottam az életben, de ez most valahogy nem megy.


32/F


2010. júl. 14. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, keress olyan munkát, ami nem a szintednek megfelelő, csak míg nem találsz jobbat, aki keres biztosra talál munkát, ha mást nem valahol valamilyen kisegítő, járj el ismerkedni, bárhol lehet.
2010. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szabadidődben végezz önkéntesmunkát, például.
2010. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát énis hasonló helyzetben vagyok 3 szakmát végeztem és a jogsim is tele van soförként dolgozom és valamikor hónapokig vagyok távol igazán a magány tudja megölni az embert az kikésziti az idegeidet ajánlom hogy próbálj meg egy társkeresö oldalt én is azt teszem bár még semmi nem történt és légy egy kicsit optimistább lehet ha egy kicsit határozottabb vagy akkor jobbak az esélyeid
2010. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

9:19-nek


Természetesen nem egy igazgatói állásra hajtok, bármi egyszerűbb megfelel ilyen helyzetben. A legutóbbi is ilyen volt, csak sajnos megszűnt.

Úgy érzem, ez gátol az ismerkedésben is.

2010. júl. 14. 09:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Első válaszát támogatom és vegyél egy kiskutyát is. Ne is egyet, hanem kettőt. :)
2010. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni, sokan még rosszabb helyzetben vannak, ez egy nehéz időszak... Barátkozni kell, most nekem is ez a helyzet, több évig volt egy barátnőm, és a barátaimat teljesen elhanyagoltam... Most, hogy vége újakat kell találnom, de még is jó új embereket meg ismerni...
2010. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azoknak, akik esetleg a zsebükben tartják az agyukat egyfajta védőmechanizmusként: nem véletlenül van ott a világ, ahol van. Nem véletlen van annyi magányos ember, nem véletlen foglalják le az agyunkat mindenféle felesleges információval, nem véletlenül lettek eltorzítva a régi értékek, elhazudva a történelem, rabszolgasorba hajtva a világ népe. 32 évesen munka nélkül mit tehetsz? Készülj a harcra, amivel kivívhatod a lehetőségét annak, hogy a következő generáció ne ilyen világban nőjön fel. Ahol a férfi férfi, a nő pedig nő, a család szent, a munka öröm, a látás a gazdagság, az igazság örök...
2010. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. júl. 16. 10:10
 9/9 Ronare válasza:

Úgy látom nem sok minden köt téged ehhez az országhoz. Ha beszélsz idegennyelvet, szerintem azonnal menj külföldre. Pl. London, elég jó munkalehetőségeket hallottam. Svédországban, úgy tudom, az kap munkát, aki középszinten beszél svédül és a nyelvtanfolyamot a munkaadó fizeti is.

A te helyedben 1000 %, hogy nem maradnék itthon.


Ha végre befejezem az egyetemet, én tuti szedem a sátorfámat.

2012. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!