Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek a következő helyzetben? Borzasztóan tetszik nekem egy nálam húsz évvel idősebb férfi, akivel ráadásul üzleti kapcsolatban is vagyok.

Figyelt kérdés
Hogyan közeledjek hozzá, hogy ne gondolja, hogy érdekből teszem?
2010. jan. 9. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Úgy,hogy olyan dolgokat csináljatok,vagy akarj csinálni vele aminek semmi köze a pénzhez vagy az üzlethez.

Vagy mondd neki,hogyha egy szegény szerencsétlen senki volna akkor is tetszene neked és vele lennél :)

2010. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyszerű lenne... :D de sajna nem. :/ az ő lakásában lakom albérletben, de egymástól 70km-re vagyunk. Ritkán vagyok ennyire tanácstalan, mint most, de őrülten tetszik...már mikor legelőször találkoztam vele, akkor is ennyire letaglózott a személye. Nem is értem magam..
2010. jan. 9. 18:33
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Üzletileg leszopod, így eltereled a gyanút!
2010. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hülye :D
2010. jan. 9. 22:30
 5/16 anonim ***** válasza:
én is csak a cumit javasolhatom, amikor 70 kilométerről betoppan a lakásba...bukj térdre...Ő már tudja mit kell tennie:)))
2010. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kapjátok ti be a pacif@szát :D az ember kitárja itt a gondjait, ti meg köcsögök vagytok. Jóvan. :D
2010. jan. 12. 06:52
 7/16 anonim ***** válasza:

kezdjel te mivel neked az erdeked,mond neki hogy megszeretned hivni egy italra,hogy elbeszelgessetek,most fizetek en,de kovetkezo alkalomkor te fogsz fizetni,ezzel tudatara adod hogy lessz meg kovetkezo alkalom.


azert fizessel te mert o akkor ugy fogja erezni hogy neked tartozik meg valamivel,ha o fizet akkor amikor azt fogod mondani hogy ideje lenne letudni az adossagot,akkor ne legyen az hogy o fizetett es azt fogja mondani hogy nem kell a te penzed,igy viszont tartozik.


csak egy otlet volt en megcsinaltam mar es bevalt.

2010. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Fiú vagy lány vagy?


Talán először ezt tisztázzuk!


Utána mondom a többit...

2010. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21/F vagyok
2010. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, 28éves. A férfi 50, és a bérelt lakásom tulaja.
2010. jan. 14. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!