Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért kell kigúnyolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért kell kigúnyolni egy lányt ha mély hangja van?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztaltam,hogy sok fiú szemrebbenés nélkül olyan lazán kigúnyolt mert alt hangom van és nem valami egércincogós,hogy csak néztem..Nem tehetek róla,hogy ilyen a hangom,világ életemben ilyen hangom volt,de még se annyira mély a hangom mint egy pasinak...Olyan a hangom kb mint Adelenek.. De azért bevallom rosszul esik,hogy a hangom alapján vagyok elítélve amin az ember tényleg nem nagyon tud változtatni...
2016. ápr. 1. 01:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, én mindig azt hittem a mély hang szexi (lány vagyok).
2016. ápr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint nem.. :D
2016. ápr. 1. 01:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Hülye bunkó, ne is foglalkozz vele.
2016. ápr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem az énektanár azt mondta anno, hogy mezzoalt vagyok. Szóval mély, de közepesen, vannak még mélyebb hangú lányok is. Engem ezért soha nem gúnyoltak ki. Bár volt egy kolléganőm, olyan cicivel, hogy megölt a sárga irigység, pici is, vékony is, fiúsabb vonásokkal és nagyon, fiúsan mély hanggal, na akkor néztem, hogy hoppá, de ez kb. tartott egy napig, és gúnyolni meg egyáltalán nem jutott eszembe. És ja, egyet értek, én is azt hittem, a mély hang izgató.

Tudom nem tartozik ide, de nekem férfiból is a basszbariton tetszik, a cincogástól hülyét kapok. De lehet ez pasiknál máshogy működik, ki tudja, nincs fütyim... vagyis van de nem én hordom... khm... Hozzászólhatnának végre az urak is :D

2016. ápr. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt mondják Jannifer Aniston magyar hangja izgató (nem ugrik be ki szinkronizálja), pedig az a nő se szoprán. Vagy botfülem van.
2016. ápr. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl. egyáltalán nincs cincogós hangom és 3 pasimból 3 szerette a hangomat és olyan hangú hímpéldányokról van szó,akik elemehetnének szinkronizálni. Ezeket a prosztókat meg tojd le! Hegyi Barbarát csak nem körözöd le :D Pedig ő is férjhez ment,egy énekeshez,ráadásul.
2016. ápr. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Meghallgattam egy interjút hát az én hangom a Hegyi Barbarának a hangjához képest az szinte semmi..De nem hiszem,hogy őt ez miatt bárki is bunkó módon kigúnyolná..
2016. ápr. 1. 02:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok pasi kifejezetten szexinek tartja a mély hangot nőknél, többségüknél pedig egyáltalán nem hátrány.

Az a sok pasi, aki kigúnyolt, számszerűsítve mennyi? :D És mit mondtak pontosan?

2016. ápr. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Őszintén nem számoltam, de ötnél tuti több volt..Mondták,hogy férfias a hangom,meg,hogy gáz a hangom,nem.igaz,hogy nem pasi vagyok a hangom miatt..
2016. ápr. 1. 03:51
 10/12 Költőnő? ***** válasza:

Az én hangom is mély és imádják.

De amúgy ez sztem nem a felnőtt kategóriába való kérdés.

2016. ápr. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!