Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek nincs hangja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nincs hangja és rekedtesen beszél az azt jelenti, hogy múlt éjszaka orálisanelégített ki vkit?

Figyelt kérdés

#Szopósmalac
2015. okt. 1. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jelentheti azt is, hogy megfázott.
2015. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:

ja

min egy focicsapatot :DDD

2015. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fiúként egyszer ment el a hangom az is vírusos nyirokcsomó duzzanat miatt. Tehát ezért gondoltam, mivel a nőknél gyakoribb, hogy elmegy a hangjuk.
2015. okt. 1. 22:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Wat......:DDddd
2015. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
...És ha köhög valami slejmot, akkor az ondót krákogja fel?
2015. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem te gyanus vagy. tuti nem szoptal bret?? O.o
2015. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Írtál már a jezuskanak a karácsonyi ajándékoddal kapcsolatban? Meg a Télapónak..
2015. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fish1 ***** válasza:

Hát ezen a kérdésen jót röhögtem... :)

Ha egyáltalán nincs hangja, az azt jelenti, hogy leharapta és a torkán akadt...

2015. okt. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, azt jelenti, hogy legalább három félméteres afro-amerikai kárót kapott torokra heréstül tegnap este krákogva, hányással küszködve és köpködve, lefolyt szemfestékkel.


Vagy csak megfázott kicsit, te ostoba fa­sz.

2015. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:DDDD Remélem, nem én ihlettem a kérdést, mert szerda reggel óta gyönyörűen rekedt hangom van, de sajnos a feltételezéssel ellentétben jó ideje nem volt részem semmi szexuális élményben, viszont torok- és arcüreggyulladásom van jelenleg. :(((
2015. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!