Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők nektek mennyire számít a fiúk/férfiak beszéd hangja?

Figyelt kérdés
A mély vagy a magasabb, vékonyabb hang jön be jobban nektek?

2015. jún. 19. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mély tónusú.
2015. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem számít nekik, ha a külsőd vonzó és a pénztárcád vastag.
2015. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, csak a többiek véleményére is kíváncsi vagyok. :D
2015. jún. 19. 17:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire számít, de miután már megismertem és hozzászoktam a hangjához, szinte észre sem veszem. Csomó olyan férfiismerősöm van, akinek kissé affektálós, bu****is a hangja, aztán az első megrökönyödés után már fel se tűnik, és csak csodálkozom, ha valaki megmosolyogja.


De alapvetően nyilván a mélyebb, férfiasabb, kicsit brummogó hang jön be jobban. :)

2015. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne legyen túl magas hangja,amúgy mindegy.
2015. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Egy újabb kritérium kedves kérdező, aminek meg kell felelnünk? :(

22/F

2015. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Számít, van olyan hangszín meg beszédstílus, amitől frászt kapok. Egyébként nem tudom pontosan megfogalmazni, milyen hang tetszik. A hadarás, motyogás, szuszogó beszéd, kényeskedő hangszín, tenyérbemászó stílus nem jön be, a dohányzókat többnyire hangról felismerem (nekem a dohányzás pl. kizáró tényező).
2015. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem újabb kritérium. :D Csak szimpla kérdés.
2015. jún. 19. 17:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Eddig nem találkoztam még olyan emberrel, akinél zavart volna a hangja, szóval mondhatjuk, hogy nem számít.


Viszont a páromnak ilyen mély, duruzsuló hangja van, és imádom. :)) Mármint a hangjára gondolok most.

2015. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mázlista (már aki nem találkozott még olyannal, akinek a hangja zavarta volna). :-)


Nekem van egy nő ismerősöm, aki lassan, kényeskedve, cincogó vékony hangon beszél, lassan is mozog, és még túlsúlyos is, plusz mellé borzasztóan számító, és akihez nem fűzi valami érdek, azzal nagyon bunkó szokott lenni. Már mikor megszólal, rossz hallgatni.


Egy másik ismerősöm dohányzik, és nagyon orrhangon beszél, plusz motyog, és kapkodja beszéd közben a levegőt, ő pasi, kb. olyan hangja van, mint Goofynak. Nem szívesen beszélgetek vele többet, mint amennyit muszáj.

2015. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!