Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt el kellene mondanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt el kellene mondanom a baratomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 eves lany vagyok, a baratom 19. Fel eve vagyunk egyutt. Nagyon szeretjuk egymast, az egyetlen rossz dolog, hogy baratom nagyon feltekeny. Es en nem latom ugy, hogy lenne neki mire. Marmint en eleg kozvetlen lany vagyok, konnyen szobaelegyedek szinte barkivel, de tudom a hatarokat, es a beprobalkozokat mindig lerazom, flortokbe se megyek bele.

Az occsevel mar a megismerkedesunk elott baratok voltunk, o 2 evvel fiatalabb nalam. Kepes az occsere feltekeny lenni, ha egy orat kettesben vagyok vele, mert elmagyarazom neki a matekot, hogy ne bukjon meg felevkor. Vagy epp kuld valami szivecskes szmajlit (total nem olyan ertelemben) es epp latja a baratom, akkor rogton, hogy o majd hazaer es szetrugja a p*csajat.

A fiubarataimat egy-ket kivetellel legyokerezi, holott van akit nem is ismer. Mar szazszor kertem, hogy ne tegye, mert en sem bantom az o baratait. Pedig termeszetesen az o barati koreben is vannak fura arcok.

Ha osztalytarsaimmal buliba megyunk, es o epp dolgozik (meg amugy se jonne el, mert szerinte az en kedvenc helyem egy undorito szorakozohely, es o nem jar ide) akkor megsertodik ha tancolok olyanokkal, akik mar 8 eve a barataim, es soha semmi kozunk nem volt egymashoz. Mondjuk talan ez a legmegerthetobb, persze nekem se tetszene ha mas lanyokkal tancolna, de pl balban szerintem belefer, egy tanc nem jelent semmit, azert megy az ember, hogy jol erezze magat. De o balban is feltekeny.

Na ez az alap. O ilyen.

Nekem pedig van egy fiu, aki 2 evvel idosebb nalam, 15 voltam mikor baratok lettunk, dzep lassan legjobb baratok. Aztan voltak bonyodalmak, hol o volt szerelmes de en kicsinek tartottam magam egy kapcsolathoz, hol en voltam, de o csak megbantott. Volt nehany felrecsuszott ejszakank, tortent ez-az, a szuzessegem vele vesztettem el. Mert benne biztam a vilagon a legjobban, o volt regen a legjobb baratom. Egyetlenegyszer fekudtunk le. Jarni sose jartunk. Most Pesten tanul, hetvegeken jar haza. A kapcsolatot nem szakitottam meg vele, en tovabbra is jobaratomnak tartom. Az elmult fel evben ketszer talalkoztunk, soha semmi nem tortent, tenyleg csak annyi hogy joban vagyunk es beszelgettunk kb fel orat. Nemreg lett meg a jogositvanyom, nagyon buszke vagyok ra. A srac jott haza Pestrol, nekem pedig epp dolgom volt arra, es ahogy lattam a buszmegalloban, megalltam, hogy szivesen hazaviszem, "legalabb meglatja milyen jol vezetek :D" Egy kozeli faluban lakik. Kb 15 perc volt az egesz, tenyleg csak egy gyors miujsagot dumaltunk, meg puszi se volt. Igazabol nem az, hogy buntudatom van, mert barmelyik baratomat hazaviszem, csak tudom, hogy a baratom nem szereti a fiut, es bar elhiszi h nincs az egvilagon semmi, egyszeruen utalja.

En szerelmes vagyok baratomba, azert vele vagyok, de rosszul erzem magam hogy eltitkolok vmit. Mintha ez nagy dolog lenne. Kozben csak egy felesleges veszekedest szeretnek megelozni. Tudom, hogy elhagyni nem hagyna el emiatt, de megse szeretnem hogy feszultseg legyen koztunk.


2016. ápr. 1. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű kérdéseknél mindig az jut eszembe, hogy képzeljük el fordítva a helyzetet. Te mennyire lennél féltékeny, ha a barátod ugyanezeket a dolgokat tenné meg. Ha téged zavarna, akkor jogos lehet a féltékenysége, ha nem, akkor túlreagálja a dolgot.
2016. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!