Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti felismernétek az utcán az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felismernétek az utcán az évek óta nem látott exet?

Figyelt kérdés

Annak ellenére hogy az ex egyenlő a múlttal furcsán érezném magam ha szembe jönne az utcán. Mivel eléggé csúnyán váltunk el és én úgy gondolom soha nem fogok megbocsátani neki, mindig van bennem némi bizonyítási kényszer hogy ha összefutunk, azt lássa, hogy ősidők óta túlléptem és nélküle minden sokkal jobb. Csak az a kínos hogy már olyan rég láttam hogy szerintem nem ismerném fel. Nemrég azt hittem ő ül szembe a buszon de aztán elvetettem az ötletet, mert hogy ilyen tuti nem létezhet túl nagy a város stb. Bennetek volt már hasonló érzés? Nagyon kicsinyes dolog úgy tenni mintha fel sem ismerném? Engem minősít?(ez csak azért fontos mert szeretném jobbnak érezni magam, úgy megalázott évekkel ezelőtt; persze nagyobb az esélye annak hogy nem vele találkoztam, de az ember külseje változhat...)

L


2016. ápr. 1. 19:27
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
Pont valamelyik héten találkoztam az exemmel egy elég nagy (150 fős) házibuliban, megcsalt és megrángatott, egy idegbeteg volt és rengeteget sírtam miatta pár évvel ezelőtt és először arra gondoltam, hogy tettetem a vakot, eljátszom, hogy fel sem ismerem olyan részeg vagyok, elfelejtettem ki is ő, aztán kiszúrt a tömegben és elindult felém. Esküszöm jobban izgultam, mint vizsgákon szoktam, most mi lesz, mit mondjak, mit csináljak, még az utolsó pillanatban lehúztam egy felest hátha nem fogok másnap miatta sírni... Aztán eszbe jutott, hogy gyerekesen viselkedek, ő bántott meg, neki kéne szégyellnie magát, ő az aki összetört engem és büszke vagyok magamra, hogy azóta abból kilábaltam, én boldog vagyok, barátom van és barátaim, teljesen jól elvagyok, nem kell itt parázni, főleg, mert nem vagyok nagyképű, de megtanultam a hazug, kétszínű és gonosz emberektől egy szinttel feljebb emelni magam, szóval végül nem féltem, odajött, megölelt, megkérdezte hogy vagyok, közöltem, hogy jól és elkezdte mesélni a saját kis életét, hogy vett egy autót, folyamatban van a lakásvásárlás, összebalhézott a szüleivel és több mint egy éve nincs senkije, a barátai mind s3ggfejek, elárulták őt, de neki nagyon jó élete van, mert vastag a pénztárcája. Nem tudom érzed-e, de azért szerintem végül én "nyertem", annak idején a földbe tiport, én felálltam ő meg lesüllyedt és annyira érzelmileg szegény, hogy észre sem veszi, hogy az élete csak tárgyakból áll.
2016. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nemrég találkoztam exemmel, másfél év után, rögtön felismertem, pedig az utcán állt, ahol nem is számíthattam rá és sajnos pont ugyanaz a szerelem fogott el megint, mint anno. Sosem felejtek el alapvetően senki, akivel meg még együtt is vagyok, azt pláne nem, szerintem ezer hasonlóból is felismerném.
2016. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 exemet is szoktam látni, pedig Budapest elég nagy. Rájuk szoktam köszönni, de mindkettőnek feljebb áll, és nem viszonozzák. Évek óta nem tartom a kapcsolatot velük, nem is haraggal váltunk el, de kizárt, hogy ne ismerjem meg őket. Az szerintem cinkes, ha direkt úgy csinálsz, mintha fel se ismernéd.
2016. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: cinkes, akkor is, ha megcsalt, hazudott, és hülyét csinált belőlem az akkori közös baráti társaságunk előtt? Én nem tudom akkor ha ez cinkes, akkor neki mit kéne éreznie ha lenne lelkiismerete...


Köszönöm a válaszokat! Tanulságos volt olvasni. Valójában én abban sem vagyok biztos hogy exemmel találkoztam, csak nagyon hasonlítottak; az arcára kellett volna néznem telibe hogy eldönthessem de ezt nem mertem megtenni. Jelenlegi barátommal voltam, és inkább vele beszélgettem tovább...

2016. ápr. 1. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég extrém változás kellene ahhoz, hogy ne ismerjem fel őket.

Pár hónapja láttam az utcán egyik exemet.20 év után láttam meg őt újra, és így 40 évesen, pont ugyan az a haj, az a fajta stílus, alkat, amilyennek akkor láttam őt, szóval tényleg semmit nem változott.Nagyon meglepődtem, mikor azt láttam, hogy előlép egy srác az utca túlvégén, mintha egy divatlapból lépett volna ki, olyan volt..akárcsak régen.Azonnal felismertem, csak nem hittem a szememnek pár pillanatig.Sajnos ő telefonált, én pedig rokonokkal beszélgettem, nem is éreztem magam olyan formában, hogy le mertem volna szólítani.Kár, pedig talán ő is örült volna.


Bármelyik exem felismerném.Nem túl nagy a város, ahol lakunk, de nagyon ritkán futunk össze.Vagy csak nem vesszük észre egymást, mert pl sietünk...Pedig jó lenne pár szót váltani néha.

2016. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!