Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha túl átlagosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha túl átlagosnak gondolom magam külsőleg? Szerintem senki sem emlékszik rám ha látott.

Figyelt kérdés
Hogy változtassak?
2015. szept. 24. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudni kéne, hogy te milyennek látod magad és milyen szeretnél lenni.


Öltözködéssel,új frizurával sokat elérhetsz. :)

2015. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod, tipikus barna haj, átlagos öltözködés átlagos testalkat, átlagos arc.
2015. szept. 24. 16:34
 3/8 Blade Bone ***** válasza:
Pl szinek variálásával, helyes testtartással és egy kis mosolygással lendíthetsz magadon. Próbálj ki több mindent, fedezd fel önmagad. :)
2015. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szoveged tartalmaval pl. :) az tobbet er sokszor mint a kulso
2015. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem könnyű. én is ilyennek láttam magam, változtattam is, és most egészen elvagyok magammal. de kép nélkül nem tudok mit mondani. :(
2015. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te Fiú vagy !

Remélem majd FÉRFI lesz belőled akkor nem fogsz így gondolkodni. Lesz önbizalmad, és nem a hölgyek rólad alkotott véleménye fog érdekelni, hanem szimplán a hölgyek! És lesz majd olyan is hogy csak az asszony meg ne tudja..... !!!

2015. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok... :)
2015. szept. 30. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Huha, akkor itt majd tolnak beled onbizalmat a privi levelek, ne aggodj. :)
2015. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!