Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm fél a pókoktól és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fél a pókoktól és egyszer látott a szobámba 1-et és azóta nem szexeltünk mert fél hogy rámaszik egy most mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Fujd be a farkad Cematox-al :D
2015. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem tudtok máshol szexelni?
2015. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
keresd meg azt a pókot és akkor már nem kell félnie tőle
2015. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D vicces kedvedben vagy
2015. ápr. 14. 18:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Naluk tuti nem mert az apja a kezembe adja a farkam
2015. ápr. 14. 18:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Màr póktalanitottam a szobàm es mikor jott a baratnom nem ott volt megint
2015. ápr. 14. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Keress egy pokot a szobádban ha esetleg tobb is vam ott, zárd uvegbe es messziről mutasd meg neki hogy" nézd szivem elkaptam most kiviszem es elengedem tobbet nem kell félned tole" :D a többit meg csak siman vidd ki a mellekepuletbe hagy éljenek ott. Amugy a házi pokokrol beszeltel igaz? Ja am nembantanak csak rovarokkal táplálkoznak. Jo házőrző iken teren xx
2015. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mondd neki azt, hogy éjszaka mikor alszik mennyi átmászhat rajta illetve belemászhat a fülébe, orrába.
2015. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ha mocorogtok az ágyban, akkor kisebb eséllyel támad a pók, mintha mozdulatlanul fekszik! :-)
2015. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7es tudom h elonyos a pok en szeretem is oket 8as nem hinnem h jo otlet lenne megjobban megyeszteni igy is a legkisebb poktol is sikit 9es elmondom neki hatha sikerul :)
2015. ápr. 14. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!