Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küszöböljem ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany188 kérdése:

Hogyan küszöböljem ki az ilyen helyzeteket? L/20

Figyelt kérdés
A barátommal pár hónapja vagyunk együtt. Előtte nem igazán tapadtak rám a pasik (nem vagyok bombanő), most viszont egyre több fiú szingli barátom van. Mikor beszélnek velem szoktak perverz megjegyzéseket tenni viccből és általában belemegyek egy ilyen beszélgetésbe, mert nem fogom úgysem megcsalni a barátomat, és csak fantáziálunk viccből. Volt, hogy akkor kaptam egy ilyen üzit, mikor a barátommal voltam és majdnem meglátta, de paráztam, mert elég féltékeny típus és nem akartam, hogy jelentőséget tulajdonítson neki. Normális, hogy szeretek más fiúkkal is flörtölni, meg ilyen beszélgetésekbe is belemenni? Mit tegyek, hogy a barátom ettől ne sérüljön?

2016. ápr. 1. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szólnál,ha ő más csajokkal folytatna ilyen beszéletést titokban?
2016. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még.. Aki ilyen beszélgetésekbe belemegy az éretlen. Szerintem hagyd ott a srácot és éld kimagad úgy, hogy közben nem bántasz meg olyat aki szeret.
2016. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak vicc akkor mutasd meg a barátodnak is had nevessen ő is.Persze életedben először tapadnak rád a pasik,bárkinek jól esne/esik.Írnám hogy hagyd abba mert nem etikus de úgysem fogod.Egyébként azokat nem nevezném barátnak akik csak megakarnak d*gni,te pedig csak azért tartod őket hogy fényezzék az egódat.Amit tehetsz hogy hagyod hogy ő is flörtölhessen másokkal bár gondolom te lennél felháborodva legjobban.
2016. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!