Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kéne kezelnem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne kezelnem a párom anyját és az alábbi helyzeteket?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt, jelenleg sajnos náluk húzzuk meg magunkat, mert ez az egyetlen megoldás, hogy ne kelljen 200 km távol lennünk egymástól. A szüleinek "bérleti díjat" fizetünk a szobára, illetve beszállunk a rezsibe és a kajába. Amint anyagilag megengedhetjük, költözni fogunk... De addig?

Párom anyukája számomra nagyon kiismerhetetlen... Mindenki (családtagok) azt mondja, hogy szeret engem, de én nem ezt érzem. Szinte semmit nem merek elmondani neki, mert mindig mindent kipletykál (nem csak engem, másokat is), többször tapasztaltam már, hogy elferdíti a valóságot és úgy beszél ki illetékteleneknek, ami "rokonokkal", ismerősökkel szemben elég kellemetlen. Szóval bízni egyáltalán nem tudok benne, de ettől függetlenül igyekszem jó viszonyt táplálni vele... De úgy érzem nem megy. Megőrít olyan apróságokkal, amit nem is tudom miért csinál. Pl. ha kettesben vagyunk párommal és ő valamit akar, elkezd kiabálni, dörömbölni. Ha párom azt mondja, hogy "várj 5 perc és kimegyek", az nem jó és olyankor fenyegetőzik hogy berúgja az ajtót ha nem engedjük be. Ha (kb 1 hónapban 1x) párommal elvonulunk a világ elől és fél napig ki sem megyünk a szobából (mindegy hogy szexelünk, alszunk, filmet nézünk vagy bármi), olyankor napokig hisztizik, mindenbe beleköt, meg van sértődve, csapkod. Nem értem, hogy miért?! Ha csak egyszerűen beszélgetünk, mindig mindenbe beleszól "mi a baj? mi történt? mi van?". HIába nem tartozik rá, tudni akarja.

Múltkor elmentek párom szülei 1 napra, és én csináltam (kivételesen) ebédet, barátom kedvencét: olajban sült krumplit rántott husival. Ez azért különleges, mert az anyja soha nem csinál rendes sültkrumplit, mindig fritőzben készíti olaj nélkül. Mikor hazaértek, párom eldicsekedett, hogy milyen finom ebédet csináltam. Azóta az anyja heti 2x csinál olajban sült krumpilt és kb minden alkalommal elmondja, hogy "ha szeretnéd megtanulni, nyugodtan szól"...


Mit gondoltok, hogy kéne kezelnem az ilyeneket? És szerintetek jól érzem, hogy nem fogad el engem? Vagy túlreagálom?


2014. máj. 7. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A barátod édesanyja, hogy készít fritőzben olaj nélkül sültkrumplit?
2014. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A párod anyukája féltékeny a kisfiára. Megesik. A legjobb ha minél előbb elköltöztök, h ne legyenek félreértések. Addig elkell viseld..Változtatni nem tudsz rajta. Szerintem.
2014. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Költözzetek el a tarka faszba, amint tudtok! Én biztos nem viselném el ezt a helyedben és felszólítanám a barátodat is, hogy vagy keres egy értelmes állást, ami jól fizet, illetve te is, hogy külön mehessetek, vagy legyen vége ennek. Nem ér annyit ez az egész kapcsolat, ha tönkrek úrja az anyós.
2014. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaaj, de jot nevettem :)


Amugy pedig, ha mindketten dolgoztok, egy alberlet nem lehet gond

2014. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyuci pici fiának kéne leallitania. Kit érdekel hogy csapkod? Agyhalott.
2014. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb elköltözni. Egy fedél alatt két idegen nő nem fér el egymás mellett hosszú ideig.


Anyuka nem fogadta még el, hogy a fia másik családot alapít, amiben nem ö lesz a domináns, azaz alfa nőstény.

neked van saját anyukád és elég ha az irányít amikor otthon vagy. Te a párodhoz mint nő mentél lakni nem mint anyuci fogadott lánya. A saját életeteket kell élnetek.

2014. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első válasza hatalmas kérdezd már meg tőle hogy írja ki a gykra a receptet addig is itt log nem rajtatok! Ki tudja mit szabadítottam a világra XDD
2014. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Egyelőre párom vállalkozása csak fél lábon áll, baromi sok pénzt öltünk bele, de még időbe telik mire visszahozza. De amint tudunk, lépni fogunk, ez egyértelmű.


1-es, nem tudom hogy csinálja, de nem finom.

2014. máj. 7. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!