Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy férfinál?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy férfi, és számára sem vagyok közömbös.Diszkréten rákérdeztem a családi állapotára, és egyedülálló, de úgy égett a fejem a kérdéstől.. Klinikán találkoztunk, én voltam rövid ideig a páciense. De nem tudtam és nem is mertem ott a rendelőbe másról beszélni sajnos, csak a kórlapról..

Nőként nem nekem kellene kezdeményezni, viszont ha nagyon visszafogott és bátortalan, akkor ő sosem fog magától.

Pláne ott van az orvosi etika... ( de már nem kezel) szóval?


Mi van a mai világgal, miért a nőknek kell a férfiakat levadászni?


Menjek vissza valami kamubetegséggel? vagy hagyjam az egészet?



2016. ápr. 1. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem hivd fel


kamubetegseg az gaz, de ha ugy lattad o is erdeklodik, siman elhivnam egy kavera/teara akarmire


aztan majd kialakul


mit veszitesz? Semmit, de ha nem probalod meg akkor soha nem fog kiderulni es lehet hogy hosszu ideig fog meg emeszteni, hogy vajon mi lett volna ha...

2016. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress rá facebookon és írj neki.
2016. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ne fészbukozzàl.

Kamukôr is gàz.

Vegyél egy szèp férfias poharat és gravíroztass. Pl.: "Köszönöm a gyôgyulàst...

Szeretettel: X.Y.

Dátum.


Odaadod. Megmondod, hogy örülnél, ha talàlkoznàtok kòrhàzon kívül.


No ennyi:-)

2016. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!