Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ilyen gyerekes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen gyerekes egy 24 éves férfi?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a barátom 24 éves. Általában pénteken,és hétvégén találkozunk,hétköznapokon pedig sms-ben tartjuk a kapcsolatot,hívjuk egymást.Természetes a napi több sms nálunk, azonban,ha nem írok vissza rögtön,gyerekes hisztit csap.Azt hiszi az iskola valamiféle üdülő számomra,ahol nincs más dolgom,mint az ő sms-eit lesni.Meg,hogy a barátnőim elvonják a figyelmem.Tegnap is megsértődött,különórán voltam,nem tudtam visszaírni.Nem is jelentkezett azóta,tudom halálra van sértve. Írtam neki,hogy nem értem a viselkedését,és odaírtam légy jó, a válasza csak a Te is-ből állt. Ezekután nem tudok mit reagálni minderre.Normális ez a viselkedés,ennyi idősen?Keressem,vagy ne?
2009. márc. 5. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

:D

Mintha az en baratomat latnam a tiedben :)) hat ferfiak, gyerekesek. Egy ideig lehet turni, aztan mar idegesito lesz.

Szerintem mondd el neki, hogy nem lehet valaki ilyen hisztizsak 24 evesen. nojjon mar fel. volt nekunk is egy ilyen vitank, es azt valaszoltam a vegen, hogy hivjon, ha mar felnott, addig ne. Azota nagyjabol (kisebb nagyobb sikerrel) kezdett felnoni.

2009. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg a szüleivel nem túl jó a kapcsolata és nincsenek nagyon barátai. Egyedül Te vagy neki. De ettől még nem kéne, hogy ennyire pátyolgasd és ne értse meg, hogy Neked más dolgod is van.

Beszéljétek meg, mondd el neki, hogy szereted, de nem mindig tudsz neki válaszolni.

2009. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A kérdésedre a válasz egy kérdés:

Tetszik neked ez a helyzet?

Ha igen vele maradsz.

Ha nem, akkor sűrgősen lepattintod ezt a kis nyomit és keresel magadnak valami értelmes faszit!



25/f

2009. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Bár alapjáraton az ilyen típusú fiúkat nem igen lehet megváltoztatni, néha talán mágis sikerül ha szerelmesek.


Próbáld a fejébe verni, hogy Neked nagyon fontos a kettőtök kapcsolata, de meg kell, hogy értse, Neked egyenlőre a tanulás is nagyon előhelyen áll. Fogja fel, egyszer és mindenkorra, hogy nem csak belőle áll a világ, vannak barátaid is, és rájuk is szeretnél kellő mennyiségű időt fordítani.( Egy tipp: a barátaidat sose hagyagold egy fiú miatt, nem éri meg).


Ha nagyon nem érti meg, választás elé is állíthatod: vagy elfogadja a "játákszabályaidat"(amiket semmiképp se adj fel), vagy mehet Isten áldásával. Nyugi valószínüleg akkor is maradni fog, mert ez a viselkedés elég gyenge, kisfiús jellemre utal:) A kérdés csak az, hogy ez így Neked jó?


Remélem tudtam segíteni.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Szerintem ez egyáltalán nem normális viselkedés (lenne), de sajnos már én is találkoztam jópár ilyennel.

Valóban gyerekes viselkedés, és szerintem azért csináják, hogy felhúzzák a lányok idegzeteit, ha meg tényleg szeretne nem kételkedne benned és nem irkálna hulyeségeket.


Princess

2009. márc. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!