Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy vallásos fiút, nem szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vallásos fiút, nem szabad esküvő előtt elcsábítani vagy szeretkezni vele?

Figyelt kérdés
Vagy vannak olyan fiúk is akik vallásosak,de esküvő előtt is szeretkeznek?

2016. ápr. 2. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést.
2016. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 VirágésBence ***** válasza:
Vannak.
2016. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Egy vallásos fiút, nem szabad esküvő előtt elcsábítani vagy szeretkezni vele?"


De!

Ki tiltja? O.o

(persze attól függ milyen vallás)


"Vagy vannak olyan fiúk is akik vallásosak,de esküvő előtt is szeretkeznek?"


Vannak.

Én pl. szeretkeznék is.

Írom vallásos zsidó f-ként.


A szexualitás nem bűn.


Üdv!

2016. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdés első felére.

Szabadni szabad, de ha a fiú vallása tiltja a házasság előtti szexet és ő alapvetően tartja magát ehhez akkor az elvei csúnya sárbatiprása ha megteszed miközben azt is mutathatod a számára ezzel hogy te nem tiszteled a vallását.


Második felére pedig.

Persze hogy vannak. Férjem is ilyen. Vallásos de nem veszi olyan szigorúan. Nem csábítottam el, nem is gondoltam olyanra hogy mi összejöjjünk aztán mégis úgy alakult. Viszont ő közölte hogy nem fekszik le bárkivel (pedig nem én voltam neki az első) és az egész csak úgy fért bele neki hogy fél év múlva megkért.

2016. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!