Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MB station kérdése:

Hogy szerezzem vissza a szerelmem és a legjobb barátom? Nagyon fontos! Segítsen aki tud! (történet a leírásban)

Figyelt kérdés
Még 5 hónapja ismertem meg egy lányt, akivel gyorsan jóban lettünk. Először csak haverok voltunk, de később jobban megismertük egymást. Teltek a hónapok és a legjobb barátom lett. Nem telt el úgy nap hogy ne beszéltünk volna facebookon vagy személyesen. És beleszerettem... Találkoztam vele és elmondtam neki. Nem számított rá, lesokkolta. Mikor elváltunk nem mondott semmi konkrétat csak megölelt és könnyes volt a szeme. Ez egy hete történt. Azóta szinte semmit sem beszéltünk. Mivel én nagyon lelkizős típus vagyok sok embernek elmondtam mi történt mert nem tudtam mit tegyek. Depressziós lettem. De szerencsére ezek az emberek segítettek. De mivel egy az ismeretségi körünk ezért páran elmesélték neki amiket mondtam. És ma mikor már kezdtem jobban lenni lelkileg kaptam egy üzenetet facen. Lehordott mindennek azt mondta szánalmas vagyok és hogy soha többet nem akar látni. Próbáltam vele beszélni és mondtam neki hogy nem érdekel hogy ha nem lesz a szerelemből semmi azt szeretném ha barátok lennénk újra. Azt mondta hogy nem. És most nem tudom mit tegyek. Aki volt már hasonló helyzetben vagy van ehhez hasonló tapasztalata ismerősöktől az kérem válaszoljon...

2016. ápr. 2. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
És terhes? Vagy mi köze ennek a teherbeeséshez?
2016. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy valamit kihagytál a sztoriból. A nagy semmiért nem hordott volna le. Szerintem.
2016. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elrontottam a kategóriát bocsi. És 2. válaszoló de lehordott, nem hagytam ki semmit.
2016. ápr. 2. 15:50
 4/5 VirágésBence ***** válasza:
Én a másik oldalt mesélném el. Pont 5 hónapig tartott nekem is egy ilyen "barátságom", igazából végig sejtettem, hogy a másik oldalon van valami, de próbáltam bemagyarázni, hogy baráti és mindig mesélt más lányokról, ezzel nyugtattam magam, aztán borult a bili, elmondta, hogy mennyire szeret, velem akar lenni stb. és aztán jött az, hogy ő nélkülem öngyilkos lett. Ugyanúgy megvolt ez a hatásszünet, 2 hétig nem volt semmi, aztán észrevettem, hogy sokan bámulnak a folyosón, néha felröhögnek és kiderült, hogy azért, mert megtudta mindenki és szánalmasnak tartanak, mert nem vettem észre és amiért tönkre tettem az életét, pedig én csak beszélgettem vele és istápoltam a lelkét.
2016. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2016. ápr. 2. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!