Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom részegen megtépte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom részegen megtépte a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Máskor is voltunk egy helyen bulizni de ennyire még nem láttam részegnek. Mikor többen álltunk körben mellettem állt, aztán mikor pár lépést odébb akartam menni hogy letegyem a poharam, alulról belekapaszkodott a hajamba és nem túl finoman visszahúzott. Barátnőimnek egyből a plafonig ugrott a szemöldökük, de hát én is nagyon meglepődtem. 3 hónapja vagyunk együtt, eddig inkább visszafogottság jellemezte. Ezután én otthagytam őket, leültem kicsit, ő viszont maradt. Mint később megtudtam elkezdett ordítozni egyik barátnőmmel, böködte majd ütögette. Ekkor már leállították.

Kb 1 óra múlva emelt hangon kezdte mondogatni hogy mit beszélnek a barátaim hogy ő megtépett, és követelte hogy mondjam, én vele vagyok. Ez az este megrémisztett, józanon nem hiszem hogy fog rá emlékezni. Mit kéne tennem? Elmondjam egyáltalán neki vagy hagyjam? Végülis mindenkinek vannak botlásai meg görbe estéi...

18L 21F


2016. ápr. 3. 09:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnék olyan pasival lenni, aki agresszív állat, mikor iszik. Barátnőm is ilyen pasival van és már párszor láttam rajta elég kemény nyomokat is. Amikor nem iszik akkor teljesen más és nem agresszív de ez így szerintem rohadtul nem okés.
2016. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ha komolyabb dologról lett volna szó én sem hezitáltam volna, hogy kiadjam az útját. De végülis nem ütött meg, vagy nem bántott úgy, hogy az nagyon durva legyen, ezért mérlegelek, hogy mi lenne a helyes. Megbeszélhetem vele, de érne-e valamit? Részegen úgysem tud magáról.
2016. ápr. 3. 09:44
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de lúzer vagy, ha folytatod a mentegetését, ha nem veszed komolyan. Nekem volt agresszív alkoholista barátom, aki több embert kórházba juttatott ittasan, de engem soha nem bántott, még amikor hazarángattam, vagy eligazítottam, akkor sem. Az alkohol szerintem nem mást hoz ki az emberből, csak ami már egyébként is benne lappang. Az exem soha nem bántott volna, így részeg ámokfutása alatt sem tette. Álltathatod magad, de az ugyanúgy ennek a pasinak a része, amit akkor művelt. Szerintem hetek, hónapok, és lesz folytatása, s sajnos ezek mindig csak tovább fajulni szoktak. Nem beszélném meg vele, mert nem lehet, de én már az eset után kidobtam volna.
2016. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Még nem ütött meg de ha 3 hónap után megtépte a hajad szerinted mi lesz később????
2016. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Most megtép pár hónap és megcsap. De te mentegeted majd akkor is.
2016. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
A másnapot sem vártam volna meg a szakítással. Irritálnak az ilyen primitív emberek. Te hezitálj és várd meg a pofont! Aztán nézz a tükörbe és közöld magaddal,h ogy előre látható volt, csak még nem kaptál eleget, hogy leessen!
2016. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Én is jól otthagytam volna.

Még az este!

2016. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

1. nem járok olyannal, aki részegre issza magát és nem ismeri a kontrollt

2. nem járok olyannal, aki nem bánik velem tisztelettel és fizikailag vagy lelkileg bánt


A kettő együtt elképzelhetetlen. Bennem van tartás és vannak elvárásaim. Azokat a nőket meg verik, amilyen te is vagy. Először csak megtép, aztán pici pofont ad, végülis nem marad nyoma, aztán csak kis nyoma marad, aztán meg ott tartasz, hogy félsz, hogy hogyan jön haza, kapsz-e aznap, vagy nem, és nem érted, hogy hogy kerültél olyan helyzetbe. Úgy kerülsz, hogy nem tiszteled saját magad! Ébredj fel, mert rossz úton jársz! Nagyon!

2016. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Már most mentegeted, pedig még csak egy kis előszél simogatta meg az arcod. De ha te több tanulópénzt akarsz fizetni, ám legyen.
2016. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Lejárat a barátaid előtt. Azok meg néztek gondolom, h téged a pasid úgy rángat, mint a kapcarongyot. Ezek után azt hiszik, nálatok ez a rendszer, h te egy kis meghunyászkodó senki vagy, akivel ezt meg lehet tenni.


Mi lesz a köv alkalommal, ha együtt buliztok és megint iszik? Ha nekilök a falnak, az még belefér? Mentegetni fogod akkor is, h de hát végül is nem ütött meg?

Egy barátnőddel is erőszakoskodott, ha nem dobod ki, esélyes, h a barátságotok látja kárát. Ez egy primitív, erőszakos állat. Semmire sem fog emlékezni és mindent tagadni fog.

2016. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!