Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez pontosan? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez pontosan? Miért nem szeretne találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 1 hete levelezek..Nem is tudom,azt beszéltük meg hogy köztünk csak barátság lehet...Minap azt mondta milyen szép a szemem..Meg picit belementünk az intim témába is...Mindennap ő kér meg hogy messengeres telefonon hívjam fel..De valamiért egy találkozót nem tudok megbeszélni vele..Mondta hogy fél az új dolgoktól...De viszont a tanácsaimat rendre megfogadja és kikéri a véleményemet dolgokba..
2016. ápr. 3. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon kedvel téged, de még nem biztos az érzéseiben. Vagy csak szimplán tényleg fél a találkozástól, hogy esetleg nem fog tetszeni neked.
2016. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg fél, hogy vajon mit fogsz szólni hozzá élőben, vagy hogy mi lesz, ha kínos lesz stb.
2016. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondja hogy kövér,de mondtam neki sokszor hogy engem abszolút nem zavar...Ne is számítsak arra a későbbiekben hogy találkozunk?

De miért kéri mindennap hogy hívjam fel???

Nekem ez is kicsit fura,de nem bánom mert imádom a hangját...

2016. ápr. 3. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kevés az önbizalma, mert mint írtad "kövér".

Így valószínűleg nem biztos magában, fél az elutasítástól. Ha komolyan tetszik, akkor bókolj neki, és tarts ki!

Ha ennyire bízik benned, akkor van jövője a dolognak.

2016. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen a mai napig mindennap beszélünk és ma azt éreztem hogy elindult köztünk valami,ezt a lány is megerősítette..Közbe viszont 2-3 fiúval randizgat...Nem tudom lehet fel kellene adnom,nem szeretnék emiatt szenvedni...Nem tudom mi lesz ebből de ahogy elnézem nem sok..
2016. ápr. 6. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Várj!2-3 fiúval randizgat? És veled meg nem találkozik? Itt valami nem stimmel :(

Erre rákérdeztél már? Hogy miért találkozgat velük, amikor te udvarolsz neki?

Milyen szinten mesél ezekről a randikról? Ha nagyon belemegy, akkor az számodra nem jó. Viszont ha említés szinten, akkor van remény.

2016. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából velem is fog találkozni,következő héten...megbeszéltük...csak van egy srác akiért úgymond odavan,engem meg ez picit zavar,na számomra inkább ez a baj....nem szabadna hogy féltékeny legyek...De majd meglátjuk..Nem beszél a randikról....
2016. ápr. 7. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!