Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Taszító az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Taszító az ilyen alak? (képpel)

Figyelt kérdés

Kb. nekem is hasonló alakom van:

[link]



2016. ápr. 3. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem férfi vagyok de szerintem nem vészes, nem is vagy kövér csak picit edzetlen, ezen meg napi 50-50 felüléssel, gugolással meg hasonlókkal javítható pár hét alatt. Nincs veled semmi probléma.
2016. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem az, csak ne hordj ilyen elonytelen bugyit. De ha rosszul erzed magad a borodben akkor tornazz neha otthon egy kicsit es tuti nem fog panaszkodni senki.
2016. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nagyon szép!
2016. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy taszító,sőt :)
2016. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nagyon tetszik, de van aki erre azt mondja, hogy tehén.
2016. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennél rosszabb válaszokra számítottam:) Igazából nemrég kezdtem el sportolni, de még a változásokhoz kell idő :D
2016. ápr. 3. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Bejön. Magam alá gyűrnék egy ilyen lányt.
2016. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok, tartalmas, aktív szex-szel lehet a legjobb eredményt elérni! ;) Amúgy szerintem szexi így is!
2016. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nekem bejön
2016. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogy taszító!

Rendben van ez nagyon. Sőt!Ebből lehet kihozni olyan alakot hogy a nyálam csorgatva a padlóra esne az állam. :D

2016. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!