Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire fel viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire fel viselkedik így?

Figyelt kérdés

Exemmel pár hónapja szakítottunk, nem működött tovább, ő megalázott engem, kiábrándultam és túl léptem. Ő letörölt facebookrol is!

Most, hogy látott engem ismerkedni egy sráccal, aznap este bejelölt facebookon, és mindig arra járt amerre én.


Miért csinálja ezt?

Nem akarok tőle semmit, nem érdekel már, miért ilyenkor kezd el közelíteni, ha tudja,hogy mással vagyok?


21 L


2016. ápr. 3. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűelg féltékenységből csinálja
2016. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Birtoklási vágyat érez.
2016. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Meglep, mert ő szakított, és nagyon biztos volt benne, hogy jól döntött és így a jobb, és felejtsük el az egészet!
2016. ápr. 3. 20:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3: Az is birtoklási vágy volt.

Ő akarja irányítani, hogy Veled mi történjék. Akkor azt akarta, hogy szenvedj, és el is érte. Érted?

2016. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem érte el, mert amiket csinált, azzal kiölt belőlem minden érzelmet, amit iránta tápláltam és hamar közömbös lett számomra!
2016. ápr. 3. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Értem, de az ő cselekedetei mozgatórugója attól még ez. Ez benne az a logika, amit keresel.
2016. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval neki meggyőződése, hogy minden úgy van, ahogy az ő fejecskéjében van?
2016. ápr. 3. 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát persze.

40 éve keresek egy tulajdonságot, ami legalább 3-ban azonos, hát ez az egy van, amit találtam: a férfi fantazmagorikus lény. Azt hiszi, a fantáziái nagy részére, hogy az a valóság.ezen kívül még sokak vannak, akik válogatás nélkül a szájukba vesznek mindent, de ők már kevesebben vannak.

Más közös nemi jellemzőt nem tudok mondani a férfiakról.

2016. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*legalább 3 férfiban azonos
2016. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Így már érthető minden! :)


Ráhagyom igazából, eddig sem foglalkoztam vele, ezután sem fogok, tudom, hogy rosszabb ez neki, mintha leállnék vele akár veszekedni, akár szóba hoznám bárkinél!

2016. ápr. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!